POSITIVE THOUGHTS I STYLE THE BUMP WEEK 26

by - June 04, 2015

Thrifted skinny scarf and denim jacket // H&M dress // Parfois bag // Underground Barfly shoes


Miks keegi ei öelnud varem, et lõputöö-portfoolio tehniline teostus-trüki-köite organiseerimine võib olla nii keeruline ja stressitekitav? Eriti kui sa sellega igapäevaselt ei tegele. Oleks käkitegu, kui tegelema peaks vaid tekstipöhise diplomitööga, kuid asja on segatud fotod, bleed, nõuad tasemel kvaliteeti jne mida suudavad pakkuda vaid vähesed. Tänane päev mööduski mööda trükikodasid joostes ja muretsedes, et kuidas ma selle kõik tehtud saan...

Vaatamata üsna õnnetule päevale(tänane trükitud-köidetud versioon portfooliost on kehv, homme uuele ringile), olen väga positiivne ja tean, et kõik läheb hästi ning reedeseseks kaitsmiseks on mul olemas ideaalne versioon.  Väike kasvav kõhubeebi minu sees hoiab õnnelikuna ega luba negatiivsetel mõtetel tekkida :). 

Tänase tuulise ja vihmase ilma dress code oligi good vibes ja mugav riietus! Ja väga põnev on olla ka kõrvaltvaataja rollis, kui näen, et nendel piltidel minu kõtukest peaaegu, et näha polegi.  Riietus  ja valitud nurgad teevad imesid!

___________________________________

Why somebody didn't told me that  print-binding-technical organizing is so complicated and stressful for my final portfolio? It would be easy, if it was a simple text based thesis, but all these high quality photos, bleed etc makes it difficult to achieve. Only few press houses can provide that unfortunately..

Despite the miserable day, I am still very positive and I know that eventually everything will turn out perfect. My growing baby bump keeps me happy and block the negative thoughts :). 

The official dress code for todays rainy-windy weather was definitely good vibes and comfortable outfit!

You May Also Like

2 comments

  1. See teksamantel on nii tuus! Aga ma kujutan ka ette, et mina sellisega ei näeks pooltki nii hea välja :D

    ReplyDelete
  2. See teksamantel on tõesti üks ütlemata hea leid ning miski, mida kaubandusest niisama lihtsalt juba ei leia!

    ReplyDelete