SHOPPIN' THEM SALES

by - June 28, 2015Taas on alganud väga ohtlik aeg - allahindlused! Ja oi kui raske on vastu panna ning kainet mõistust säilitada. Süda ütleb üht ning mõistus teist. ,,Kas mul on seda vaja? Millega seda kannaksin? Kaua ma seda kannaks? Suvi on ju kohe läbi.  Ei, see on timeless piece. Selle kannan kindlalt ribadeks.'' Need pidevad vaidlused iseendaga on natukene humoorikad, kuid hädavajalikud. 

Suutsin säilitada praktilise meele ning tellisin endale täna pildilolevad saapad(minu esimene ost Nelly e-poest) ning Cheap Monday päikeseprillid Asose veebist, mida olin juba mõnda aega ihaldanud. Tegelikult potsatas ostukorvi paar asja veel, aga nendest kunagi hiljem!   Ning täna poest tuli kaasa minuga ka see triibuline Zara särgike.

__________________________

Dangerous times ahead! Sales have begun! It is so difficult to stay sober and shop reasonably..Do I really need it? How long can I wear it? Summer is almost over. No, it's a timeless piece.'' Those conversations with myself are humorous...

I kept my head clear and ordered these practical items today. Boots - my first buy from Nelly, waiting and excited! Cheap Monday sunnies from Asos, I have admired these for months now - finally they are coming! Striped shirt from Zara is a classic must-have!

You May Also Like

1 comments