WEEK 30 ♥

by - June 30, 2015
Luban, et päris beebiblogijaks ma ei muutu, kuid see on niivõrd tähtis etapp elus, et sellest lihtsalt peab rääkima. 


Esmaspäevaga täitus täiesti märkamatult minu 30. rasedusnädal. Viimaste nädalatega on kõht meeletult kasvanud, kilosid on juurde tulnud nii mis mühiseb.  Tunnen end heas mõttes pallikesena. Kui täpsem olla siis hetkeseisuga olen juurde võtnud 6kg, mille üle ma absoluutselt muidugi kurta ei saa, sest seda on pigem vähe.

 Lõpuks on ka tekkinud isud nagu näiteks erinevad puuviljad, šokolaad ja jäätis. Tagasi ma väga ennast ei hoia, sest ma lihtsalt ei oska ega väga taha ka.  Katsun lihtsalt  igapäevaselt liikuda palju, koristada ja endiselt trenni teha  vähemalt 3 korda nädalas.  Ainult enda riietamine muutub aina raskemaks ja kõht tahab pluuside alt välja piiluda. Olen läinud täiesti kleitide peale üle ning igasugused H&Mi trikotaažist kleidid on saanud lemmikuks.

Üldiselt on enesetunne super  ning kaebusi pole, oh jätkuks see vaid kuni lõpuni...:)________________________________

I promise this place is not going to turn into a babyblog, but this is important phase in my life....
This Monday week 30 of my pregnancy started. My belly has grown so much and so has my weight - 6kg to be exact. I can't complain, because it's not much.

Finally, I have some food cravings -  feeling like a real pregnant woman now. Fruits, chocolate and ice-cream is my favourite! I am not holding myself back, because I don't want to - I enjoy eating. I still try to walk a lot, clean our apartment daily and work out about 3 times per week. Generally, I am feeling just amazing with no complains. 
You May Also Like

0 comments