WEEK 36

by - August 11, 2015


Dress Karolin Kuusik for Siison // Shoes Marco Tozzi

Suvi ja päike on mind täitsa maha murdnud koos tööga ning seetõttu on ka blogisfäär jäänud tahaplaanile. Tööst rääkides siis varsti saan mõned uudised avaldada,  nimelt mul on mõned uued põnevad kohustused!

Tunnen, et vajan hetkel ka puhkamiseks rohkem aega ning tänane jalutuskäik botaanikaaias oli eriti rahustav, aitas patareisid laadida ning lihtsalt mõnus vaheldus. Loomadel ja loodusel on imevägi. Nimelt sain esmaspäeval ultrahelis teada, et beebi pole endiselt õiges asendis(hetkel tuharseisus)  ning homme lähen arsti vastuvõtule, kus arutame edasist plaani. Hetkel pole just kõige parem tuju, kuna seni on kõik komplikatsioonideta sujunud, kuigi tean, et lõpuks laabub kõik!

____________________________________

Summer, hot weather and work has got me! My blog has been quiet, but I have been seriously busy! Actually I have some news I can reveal soon aswell..

At the moment I feel that I need more time to rest, and today we headed to botanic garden, which was seriously relaxing and helped me to load my batteries. Animals and nature are truly magical!  Earlier this week in ultrasound,  the doctor announced me that the baby is still not in the right position and tomorrow we have to put a plan together how to solve this situation. I am not the happiest at the moment, but I know everything will work out eventually!

You May Also Like

0 comments