MY NAIL STORY

by - September 10, 2015
Pean kohe alustama sellega, et mu sõrmed meenutavad hetkel natukene vorstikesi. Kui päriselus nii väga ei häirigi, siis pildilt vaadates on täiesti teine tera. Raseduse boonused :D.

 Aga kes on tähelepanelikum olnud, siis ehk märganud, et mu küüned on järsult väga pikad! Tegemist pole geelküüntega, vaid mind on õnnistatud lihtsalt väga tugevate juuste ja küüntega. Mäletan, et kui teismelise eas kõik sõbrannad klõbistasid enda kunstküüntega, siis ma olin eriti uhke, et mul on täitsa oma jaod. Aastaid armastasin vahepeal lühikesi, kuid nüüd tuli  tuju taas pikki küüsi kanda  Ja nende lakkimine on lausa lust! Olen hetkel täiesti armunud odavama poolse meigibrändi Essence geellakkidesse - nende toonivalik on lihtsalt imeline ning lisaks väga kauapüsivad!

Üks tähelepanek veel kohalikust kaubandusest - nimelt soovisin osta endale valgeid Adidas Stan Smithe või Superstare. Ideaalsed pikkadeks jalutuskäikudeks beebiga. Käisin kõikvõimalikud poed läbi ning Eestist neid hetkel saada pole võimalik. Tundub uskumatu. Internetis on valik lai, kuid sooviks väga enne proovida ning tagasisaatmisega ei viitsi väga jamada. Niisiis, leppisin hetkel lihtsate nahast  no branded H&M ketsidega(pildil) ning jään ootama, et mu soovitud Adidased meile jõuaksid. 

________________________________


I just have to mention, that my fingers looks like little sausages at the moment. In real life I am not that disturbed, but from the pictures - oh my! Pros of pregnancy :D.


But who has been paying attention, my nails are long! These are not gel versions, but my very own! I am really blessed with strong hair and nails. Also, I am totally in love with cheap make-up brand Essence nail polishes - colors are just amazing and they last about a week!

You May Also Like

4 comments

 1. Kas rasedana voib yldse kyysi lakkida?

  ReplyDelete
 2. Anonymous@ Toksiinide sissehingamine pole kellegile soovitatav. Sellepärast üritan seda hetkel teha terrassil või aknalaual lahtise aknaga.


  ReplyDelete
 3. Ma pole ausaltöeldes kunagi julgenud ühtegi Essence-i toodet osta, kuna nende odav hind äratab minus kahtlust. :D Samas lugesin ka hiljuti kuskilt et nende geellakid pidid tõesti head olema. Eks tuleb vist ükskord järgi proovida? :D

  ReplyDelete
 4. Ma olen paari nende asja proovinud veel, mis olid minu arust suht kohutavad. Lainer läks laiali jne, aga need geellakid on imelised ja hind on ka :D

  ReplyDelete