NóLó - Latvian wonder

by - September 15, 2015

Peadisainer Viktoria oli ka isiklikult kohale sõitnud - nimelt on ta töötanud ise kaubanduses pikka aega ning esindab selliseid brände nagu Camel Active, Liu Jo jne. Ta ise on tegelikult moedisaineri haridusega ning otsustas NóLó näol ka ise ''käed külge'' panna. 
Pallike tahtis ka midagi väga selga proovida - see jakike oli lihtsalt imeline ning istus selga kui valatult. 

Kuigi üldiselt ma blogis üritusi ei kajasta, siis seekord teen erandi, sest mulle tõesti väga meeldib NóLó. Ilmselt olete saanud lugeda sellest brändist tänaseks päevaks juba päris palju erinevatest blogidest. Kiireks sissejuhatuseks, et tegemist on meie lõunanaabrite moebrändiga ning nende disainikeel on väga omanäoline ning parimas mõttes kiiksuga. Lustakad detailid, meestemoest laenatud lõiked, kvaliteetsed kangad,  - kokku on see lihtsalt midagi väga ägedat! Hinnaklass on küll krõbedama poolne, näiteks viimasel pildil olev jakk mida proovisin maksab 358€.

 Kellel huvi, siis nende kauplus asub Ülemiste Keskuse 2. korrusel või kiika nende veebi NoloFashion.com. Fotod Meisi Volt ja isiklikud.

_______________________________

Usually I don't  post events in my blog, but this time it is different story -  because I really like NóLó. Probably you have heard about the brand, maybe not, but they are from Latvia and they are cool! One of a kind design with quirky details, fine fabrics and superior cuts.  

If you are interested, check out their website NoloFashion.com

You May Also Like

2 comments

  1. Ooo, kui äge jakk ja tõesti, blogide kaudu on see bränd mullegi silma jäänud. Tunduvad nii minulikud asjad, et kohe kahju oli seda hinda lugeda :D
    -P.
    BOWTIE DIARY

    ReplyDelete
  2. Hind on tõesti natukene kõrge.....

    ReplyDelete