WEEK 40 I EASTPAK NEW IN

by - September 06, 2015


Trench Lindex // Dress H&M // Leather bag thrifted // Duffle bag Eastpak // Slip-ons some random cheap thing // Sunglasses from a market in Venice // Lipstick MAC - Please me


Ma koguaeg natuke nagu loodan, et NÜÜD või NÜÜD on viimane postitus  enne beebi tulekut. Aga näed - vedasin 40. nädalani välja ja ei ole veel tunnet ka, et keegi hakkaks või tahaks ilmale tulla.

Aga see andis võimaluse teha veel üks väga ümmargune outfit postitus koos uue Eastpak kotiga, mis on ideaalne trennis käimiseks, tulevikus beebiasjade kaasasvedamiseks või siis spaas käiguks nagu seda täna kasutasin. Mustrid ei ole üldiselt mu sõbrad, kuid see on päris äge ning hakkab kindlasti väga palju kasutust leidma.  Ja ma tegin selle valiku ise - äärepealt oleks must-valge võtnud!  So close! Pärit on see siis Solarise keskuse Eastpak pop-up poest, kus on tõesti super valik selja- ja reisikotte ning samuti ka Jean Paul Gaultier erikollektsioon. Viimane on nii lahe, et hakka ausalt ise seljakotte kandma! 

____________________________

Every time I am  writing a new blog post, hoping this would be the last one before the baby. But the truth is, today is week 40 and I am not feeling or sensing anything - where are you!?

But now I have a chance to make a seriously round outfit post with my new Eastlake duffle bag, which is perfect for carrying baby stuff, going to a work-out session or to pack you spa things with you, like I did today. Patterns and colors are not my friends usually, but this time I picked it out all by myself.  It is from local department store Solaris, Eastlake pop-up store and they have seriously cool range of different bags with awesome patterns and materials, plus the amazing Jean Paul Gaultier collaboration collection. It was so hip, I am considering actually starting to wear a backpack..

You May Also Like

3 comments

 1. Mul on seljakottidest sõltuvus. Kui kolm aastat tagasi tõukerattas mu ellu ilmus, siis on seljakotid lahutamatu osa. Väga ilus outfit!

  ReplyDelete
 2. Varsti tuleeeb! Ja trench on mega ilus!

  ReplyDelete
 3. Kusjuures, täna (või eile), kui panid Instagrami astritega pildi, siis mõtlesin, et need on su esimesed beebililled, aga igaks juhuks ei hakanud õnne soovima.. Igatahes tundub väga mugav outfit, millega selliseid ümmargusi päevi mööda saata ja see kott on ka äge!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete