GREY AS THE WEATHER

by - October 25, 2015

Coat thrifted // turtleneck thrifted // Scarf New Yorker // Pants & boots H&M


Mu pühapäevane riietus oli sama hall nagu ka ilm. Kahjuks, aga mitte nii sobilik väljas jalutamiseks ning perepäeva nautimiseks kui seda oleks vaja olnud. Üsna pea muutus olemine tuuliseks ning ilmataat kostitas ka vihmaga. Vähemalt lehed on veel ilusad värvilised ning  hoiavad veel tuju üleval :)

Riietusest veel rääkides, siis seekord astusin oma mugavustsoonist tõeliselt välja ning vahetasin oma kitsad püksid altlaienevate vastu. Ja mulle nii meeldivad need! Mõjuvad minu hetkel veel pisut pehmele figuurile väga vormivalt....

PS! Tänavuse Tallinn Fashion Weeki outfit postitusi tulemas kahjuks pole, kuid kollektsioonide ülevaateid plaanin teha küll. Saabusin nii hilja  showdele ning väljas oli juba pime ning toaruumides ei meeldi kuidagi pildistada. 

You May Also Like

4 comments

 1. Vabandust, et Sinust viimati vanalinnas kõigest tere öeldes mööda tuhisesin. Olin meeletult hilinenud, kuigi oleks tahtnud uut ilmakodanikku piiluda ja paar sõna vahetada. See jakk on minu lemmikuima mustriga. Väga-väga šikk.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole hullu, kindlasti näeme veel lähitulevikus ning ilma Gustavita ma peaaegu et ringi ei liigugi ☺️

   Delete
 2. Millistes kalutsukates sa Tallinnas peale Paavli käid? Nii lahedat staffi oled ikka saanud :)

  ReplyDelete
 3. Anonymous - külastan väga erinevaid kaltsukaid. Pildilolev mantel on saadud Balti jaama turult(seal kus väljas müüakse tagumises osas) ja pullover on Humanast. Viimasel ajal olen häid asju saanud ka Uuskasutuskeskusest Tatari tänava omast :)

  ReplyDelete