CARINE ROITFELD X UNIQLO

by - November 10, 2015

Samal ajal kui terve moemaailm toibub veel #balmaination koomast, siis tahan teie meeli värskendada millegi puhta, praktilise ja seksikalt minimalistlikuga. Nimelt jaapanlaste Uniqlo andis ühise kollektsiooni välja Carine Roitfeldiga.  Tema ja ta stiil paelus mind juba üsna varases nooruses ning teeb seda siiani.  Hämmastav, kuidas see tundub pealtnäha nii lihtne, kuid tegelikkuses saavutada on üsna keeruline. See on see müstiline parisienne...Kuid  kogu kollektsioon on väga kantav ning mantlid ja pintsakud tunduvad olevat suurepärase istuvusega.  Mainimata ei saa jätta ka hinnaklassi, mis on vägagi sõbralik!

Kahjuks Uniqlo Eestisse ei saada, poodi läheduses pole ning kollektsiooni tuleb imetlema jääda arvutikuvari kaudu koduehelt SIIT!

__________

The world still heals from the #balmainationa coma, but I want to refresh your mind with something simple and practical as Carine Roitfeld x Uniqlo. Her style is very parisienne, minimal, fascinating and so is the whole collection. The coats and blazers seem to have amazing fit! I would love to own some pieces, but unfortunately we don't have a store here hey do not ship to Estonia. But you can still admire the collection online HERE! Ohh..and the price range is pretty reasonable!

You May Also Like

3 comments

 1. Wooow, tänan sind selle leiu eest ja et Carine'i Balmaini varjust välja tõid. Kuigi ma midagi sealt vast ostma ei hakka, siis omg, hinnad on nii normaalsed!

  ps. Su blogi uus kujundus on ka väga ilus, puhas ja mõnus :)

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Jaa, olen nõus - nii värskendab collaboration Balmaini kõrval. Ja super hinnad :)

  Tore, et kujundus meeldib, uus domeen ka enam mitte blogspot.com lõpuga :D.

  ReplyDelete
 3. Aitäh jagamast!! Lähen homme kohe poodi uudistama! :P

  ReplyDelete