WISHLIST

by - November 16, 2015


See on vist paratamatus, et naistel on koguaeg midagi vaja ning meigikott ja garderoob vajab pidevalt täiendamist. Ka mina pole erinev ning hetkel ma tunnen, et neid pildilolevaid esemeid on mul ikka väga tarvis...Üks osa minust ütleb, et mul on ju varsti tähtis sünnipäev tulekul ning miks ju mitte teha mõned kingitused iseendale...aga samas, me läheme varsti reisile ning võiks natukene praktilisemalt mõelda. Oh well...

1. MAC Mineralize Skinfinish toonis Soft & Gentle. Mu Bodyshopi samalaadne puuder on kohe otsakorral ning  see kurikuulus ja paljukiidetud  toode oleks lihtsalt ideaalne  asendus.

2. Pupa Vamp! lainer.  Ühe projekti raames olin sunnitud leidma hea püsivusega sinise silmalaineri ning sattusin juhuslikult selle brändi laineri otsa ja avastasin, et tegemist on tõeliselt super tootega. Sinist kasutan nüüd erilisematel puhkudel ise ning sellel on imehea  vildist ots ning lainerijoone tõmbamine käib väga kiiresti ja kergelt! Sinine mul juba on, kuid must  on veel puudu...

3. Klassikalise mustriga siidisall.  Pildilolev on netist leitud, kuid mulle väga meeldib see.  Meie tuulistega ilmadega oleks nii kaunis midagi sellist kaelaümber siduda.

4. Stuudio Nahk Virge Bag. Jaaaaaa....käisin seda ka nende ateljees imetlemas ja proovimas. Mõnusa suurusega ja mahutab täpselt õiged asjad. Äkki sünnipäevakingitus iseendale :) ?

5.  Tanel Veenre kõrvamarjad. Sügavsinised, hõbedased või beežikad oleksid aegumatud ja suurepärased pidulikematel puhkudel.

6.  Wild-wild west püksirihm. Mul on ilmselgelt liiga vähe vöösid ja needki juba omadega üsna läbi.

Panin mõned valikud ka netiavarustest kokku. Nahast rihmaga käekell ja kvaliteetselt triibuline kudum on küll lisandunud - aga nende soetamine on rohkem selline tulevikuteema :).




You May Also Like

0 comments