GREEN JUICE DETOX

by - December 31, 2015

Mul oli sellest pikast jõulunädalast ja meeletust söömisest nii halb olla ning otsustasin kapi põhjast enda mahlapressi välja otsida ning paar päeva värsketet köögi- ja puuviljadest mahla teha.  Ma ei tundnud ennast üldse hästi, vähene liikumine ja rohke söömine oli teinud oma töö. Tundsin, et vajan vitamiine ning puhastust. Oh boy kui suurepärane leiutis see mahlapress ikka on!  Olen igat päeva alustanud klaasi värske mahlaga ning täna, 31. detsembril tunnen ennast imeliselt ning kui väljas poleks nii paganama külm, läheksin suurima hea meelega jooksma või beebiga pikale-pikale jalutuskäigule.

Muidu toitun ikka tavapäraselt, päris mahla peal ei ela. Tean, et paljud teevad detox dieete, et organismi puhastada ja joovad ainult mahlu - kuid mina nii ei suudaks. Ma armastan söömist liiga palju selleks.  Lisaks ma ka imetan ning sellised ekstreemsused on täiesti välistatud.


Pildilolev roheline mahl koosneb pakist spinatist, 1 banaan, üks suur kurk ning väike jupp ingverit. 

You May Also Like

4 comments

 1. Head uut aastat Sulle! Ma pühade ajal palju ei söönud, kuid 1.jaanuar on möödunud vahelduva eduga vaid söömise tähe all. Tund tagasi suutsin hävitada veel ühe Magnumi...

  ReplyDelete
 2. Kuna reisime palju ringi mööda Eestit sõprade ja pere keskis, siis söömine on selline kohustuslik rituaal. Aga õnneks uus aasta on alanud tervisliku toidu ja trenni lainel:D.

  ReplyDelete
 3. Mis mahlapressi kasutad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stollar :) väga hea masin on ning kindlasti oma hinda väärt.

   Delete