MY EYEBROW ROUTINE

by - December 11, 2015

Ma arvan, et te olete kõik minuga nõus, et kulmud tõesti raamivad nägu ning erinevad tooted ja rituaalid selle rõhutamiseks on peaaegu  hädavajalikud.  Kui ilumaailma tabas kulmuhullus, siis ei jäänud minagi sellest puutumata. Enne seda ma  ainult kitkusin neid, aga mingeid värve ega geele ei kasutanud.  Nüüd ma enam ei lahku ka kodust, et oleks neid natukenegi kohendanud. 

Kuna mind on õnnistatud tumedate kulmudega, siis ma ainult värvin neid natukene tihedamaks ja  tooni võrra tumedamaks Sleek Makeup Au naturel palettiga - enim läheb kasutusse musta kõrval asuv pruun.   Tõmban kiirelt üle veel Maybelline kulmutuššiga, lootuses, et püsivad  paigal ning kogu protsess võtab kokku minut-kaks. Enamasti kasutan ka pildilolevaid Ecotoolsi pintsleid. Väga kiire ja lihtne, kuid vahe on märgatav ning ikka palju kaunim ja selline mõnus polished look garanteeritud!


Ma olen viimasel ajal täiesti highlighterite lummuses! Kui juba kulmude eest hoolitseda, siis võiks ka natuke sära lisada kulmuluule. Soetasin umbes kuu aega tagasi pildiloleva Sleek Makeup Precious Metals paletti ning ma tõesti armastan neid toone. Koostis on selline  niiske ja nende värvidega on nii lihtne sellist pidulikku hõngu luua. Kõige heledamat, valget, kannan kulmuluule peaaaegu igapäevaselt. Highligherite sees on suhteliselt suured säratükid, mis pisut mind häirivad, kuid kui kusagile üritusele minek, siis on täiesti sobiv. Eile aga sain katsetamiseks Ontic Mineralsi uudistoote - Pearl Minerals highlighter ning selle säratükid on täpselt nii pisikesed, et ei häiri. Üleüldse, nende erinevad puudrid on väga super tooted - oma riisipuudri üle olen ikka väga õnnelik!


Ning pildid ka enne ja pärast. Minuarust on nagu kaks erinevat inimest :D. Värvisin huuled, natukene highlightereid ja kulmud - kogu lugu ning vahe on päris suur. Minu arust näen viimastel ka tunduvalt vanem välja. 
You May Also Like

2 comments

 1. Mul on kulmudeks paar hõredat ja heledat karva või noh, tegelikult ideaalsed kulmud, mida pole tarvis kuidagi piirata või hakkida. Olen nahatoonilt üsna hele ning ma ei kujutaks ette, et neid kulme veel tooniksin kuidagi. Või üldse eemaldaks. Minu arvates on teatud osad kulmumaaniast inimese näo nii ära rikkunud, et ei taha neile otsagi vaadata. Pigem ajab mõni tulemus nii naerma...

  Ma pole kunagi lasknud oma kulme puutuda ega kavatse seda ka teha. Minu arvates üsna jabur kui reaalselt puudub igasugune vajadus neid päriselt kaa piirata (unibrow vms)

  Samas, sinu tulemus on ilus, naturaalne ja sobib sulle ideaalselt! :) Paljudki võiksid õppust võtta!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen nōus, et paljud on selle kulmu teemaga veits hulluks läinud. Samas kunagi oli väga moes super peenikesed, mida ōnneks nii tihti enam ei kohta

   Delete