RAINY DAY MOMENT

by - December 10, 2015
  Coat, jeans, skinny scarf thifted // Scarf Zara //  Blouse Cortefiel // Boots H&M //

Tõeliselt kaunid ''talvised'' ilmad viimasel ajal, kas pole? Paljud blogijad, kui ka lähedased kurdavad praegu, et tõeline masendus on peal ning puudub motivatsioon. Vihm, torm, tuul ja koguaeg on HÄMAR. Mul isiklikult ilma vastu pole midagi, tuju on hea ja tunne on positiivne, kuid natukene valgust ja päikest tahaks näha küll rohkem.  Ehk siiski tuleb jõuludeks lumi maha ning kompenseerib selle sünge ja pimeda perioodi :).

Kuna täna sain viimast päeva nautida Canon 7D  II rõõme, siis otsustasin selle paar tundi valget(või siiski hämarat?) aega ära kasutada ning kiirelt klõpsata mõned outfit pildid. Kokkuvõttes võin öelda, et ma poleks elusees arvanud, et mõnel kaameral võib olla nii palju erinevaid sätteid ning minu jaoks on see pisut liiga keeruline ning nii suur entusiast ma pole, et kõike seda selgeks teha - tegemist siiski profikaameraga.

Kes märkas, siis kandsin täna lausa kahte salli. Skinny scarf on tegelikult märksa palju praktilisem, kui arvata oskate ning mitte lihtsalt iluasi.  Kui kannan ühte suurt, siis kusagilt see tuul ikka vahelt läbi tuleb, aga väike sallike  kaelaümber justkui mõjub voodrina. You May Also Like

0 comments