SOME UNPUBLISHED 2015

by - December 31, 2015
Ma olen juba rasedaelu  throwbacki teinud sellel aastal(vaata siia), see aeg moodustas 9 kuud 2015. aastast, seega seda kordama ma ei hakka. Aga mõned pildid, millele pole oma blogis kohta leidnud on nüüd teie ees. 

Kokkuvõttes võin öelda, et 2015 oli siiani kahtlemata minu elu parim aasta. Palju ilusaid mälestusi ning sündmusi. Alustades sellega, et jaanuaris saime teada lapseootusest, Itaalia ringreis, ülikooli lõpetamine, LOOKBOOK8 välja andmine ning väikese Gustav Alexandri sündimine. Muide, kellel on huvi, siis  võin jagada enda sünnituslugu. Panin selle lõpuks kirja ning kõigil, kellel see teekond veel esmakordselt ees, siis see lugemine on väga kasulik. Kui ise olin viimaseid kuid rase, siis ma lugesin meeletus koguses igasugust kirjandust sünnitamisest, beebi eest hoolitsemisest ja otsisin Internetist naiste sünnituslugusid. 

To the new beginnings!


You May Also Like

6 comments

 1. Selle sünnitusloo jagamine oleks päris huvitav küll :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bloggeris ei saa parooli alla postitusi kahjuks panna :( päris avalikuks ka ei taha teha. Pean miskit välja mōtlema.

   Delete
 2. Mina loeks ka huviga, kuna endalgi üsna pea see teekond ees - esimene laps ja mõtteid on tekkinud igasuguseid. Kui kuskile salajasse kohta oled saanud loo üles panna, siis heameelega ootaks infot lammas.kass@mail.ee

  ReplyDelete
 3. Hmm, ma loeks ka seda lapse sündimise lugu, kui tahad jagada. Ise sain emaks sinust paar nädalat varem. Neid nn. sündimise lugusid loen vahel siiamaani suure heldimusega.

  ReplyDelete
 4. Loeksin ka huviga :)

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete