CRISPY DARK VIBES

by - January 17, 2016Coat New Yorker // Bag Studio Nahk Lola bag // Boots Ravella // Belt Asos // Jeans&turtleneck thrifted

Viimased nädalad on olnud tõeliselt lumeküllased ning mõnda aega juba tahtsin teha mõned uued pildid. Kuid kas alati oli liiga külm, ei tundnud et täna on päev pildistamiseks või lihtsalt polnud fotograafi käeuatuses. Seega pidin leppima juba üsnagi räpase koduhooviga. 

Peale Gustavi sündi olen vältinud üleni musta riietumist ning koguaeg on selline helge tuju ja meel. Must tundub kuidagi sünge. Gustavit ennast riietan samuti enamasti heledatesse toonidesse(OK, üks tumehall body on tal ka!).  Beebid on nagu väiksed inglid, süütud, head ja siirad. Ning nemad tumedaid toone ei tohiks kanda. Lihtsalt mingi minu kiiks :D.  Aga nüüd üle üsna pika aja olen ise taas mustas ning pean mainima, et feels very empowering! Olen mõnda aega ihaldanud ka uut musta mantlit(eelmine lihtsalt kulus nii inetuks ja vajus vormist ära). Õnn naeratas ning leidsin Polhem PR Sample Sale ürituselt päris ideaalse vööga versiooni. Kahtlustan, et seda riideeset hakkate siin blogis veel palju nägema. 

Alles hiljuti eputasin ka oma Stuudio Nahk Virge kotiga, kuid siin juba kannan Lolat. Miks? Kui hakkasin kodus Virget katsetama erinevate outfittidega, siis avastasin kuidas lai rihm kuidagi rikkus proportsiooni ja mõjus kohmakalt minu stiiliga ning otsustasin vahetust teha.  Must say I am in love with Lola!


______

Since baby Gustav was born, I have somehow ignored wearing black. I have been in a seriously blessed mood and black was too dark and grim.  I also dress Gustav in light shades. Babies are like little angels you know! Sincere and innocent. And in my opinion, they should not wear dark shades. But now, after some time, I wore all over black outfit and I'm loving it! Feels empowering!

You May Also Like

8 comments

 1. Replies
  1. Eelmise ōhtu väljakammitud lokid on mu lemmiksoeng! Lisaks värvisin veel Ash Blonde-ga otsad üle. Mulle ka väga meeldib see olukord mis peas valitseb hetkel!

   Delete
 2. Aah, mulle nii meeldib üleni must, aga nõustun, et koguaeg ainult musta kanda oleks vast tõesti liiga sünge. Kuigi su ombre juuksevärv lisab asjale kuidagi pehmust ja liiga sünge sa küll välja ei näe. :)

  ReplyDelete
 3. See asose vöö on nii ilus ja annab outfitile kohe palju juurde.. mis suuruse sa ise valisid? ma olen täpselt S suuruse lõpus, kui vaadata asose size guide'i (69) ja S suurus lõppeb 70 cm juures, mõtlen, kas tellida see number või suurem, ei taha ka, et vöö viimasesse auku kinnitama peaks :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. See vöö on nii super! Ma vōtsin igaksjuhuks M suuruse aga väga kahetsen otsust. Kartsin et S jääb väikseks. Mul loll komme ennast suuremaks mōelda:D igastahes kannan kōige esimeses augus seda Mi ja vöö ripub külje peal. Alla ei tohi vōtta rohkem:D

   Delete
 4. Love your look!

  www.alovelystyle.com

  ReplyDelete
 5. I love your outfit!!! The belt it's amaizing! :)

  http://raquellozanot.blogspot.com.es/

  ReplyDelete