EASY DIY CHOKER

by - January 05, 2016
Kui see 90ndate aastate choker trend taas pilti tuli, siis suhtusin sellesse suhteliselt skeptiliselt. Aga mulle hakkas see  mingil põhjusel väga meeldima ning kuna poodidest pole leidnud seda õiget, siis otsustasin selle ise valmis teha. Ning tuli ka soodsam, sest vaja oli ainult paela ja sobivat detaili, mille leidsin Abakhanist.  Valmis see kõigest paari minutiga ning tagant lihtsalt seon kinni. Kui sidumise kinnitus ei meeldi, siis trukk või haas ajab asja samuti ära, aga sellisel juhul peaks niidi ja nõela appi võtma. Aga ma olen nii kärsitu, et panin isegi kee koos liimiga radikale kuivama, et kiiremini proovida saaks!

Vaja läheb ainult nelja abilist:

Sametist pael 1 meeter 2.08€ (ostsin tegelikult ühe laiema ja teise kitsama, et oleks valikut)
Metalne rõngas 0,56€
Käärid
Liim

Voila! Ja ongi uus äge kaelakee olemas! Pildi jaoks panin selga ka sametise topikese ning võõpasin huuled lillaks MACi huulepulgaga Men love mystery. Igapäevaselt kannaksin oma uut ehet pigem valge särgikesega.
________

When this famous 90s era choker trend was back in business, I was rather sceptical about it. But eventually I quit fell for and decided I needed one badly! I didn't managed to find a perfect one from the stores, so it called a perfect and easy DIY project.  It took only few minutes and looks superb! 

You only need four items:

Velvet strap
Metal detail
Scissors
Glue

Voila! And you have yourself a pretty awesome new necklace!

You May Also Like

4 comments

 1. Mind vaevab täpselt sama probleem, alguses ei meeldinud need gooti-chokerid ja nüüd meeldib nii palju, et pole mitte kuskil seda ''õiget''! Sinu oma on igatahes väga khuuuul! :)

  L, x

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siis tulebki ise tegema hakata. Kuigi ole vaadanud, et nt Asoses on ka hea valik :)

   Delete
 2. Sul on nii ilusad kulmud! Kas käisid kuskil kitkumas või tegid kõik ise?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esimest ja viimast korda käisin 14-aastaselt Pärnus Selveri ilusalongis. Kuna nad kasvavad nii kiiresti, siis lihtsalt pole aega neid koguaeg kusagil salongis kohendada. Juba aastaid teen ise iga nädal.

   Delete