ABOUT TODAY IN CABO

by - February 12, 2016

Tänane päev siin mõnusas Mehhikos möödus perekeskel.  Jalutasime ringi ning nagu ikka käisime tacosid söömas, täiesti juhuslikult otsustasime minna väikesele  laevareisile, kuhu võtsime ka beebi kaasa. Tegemist oli kerge väikese paadiga, kuu mahtus ca 10 inimest. Beebi panime istmele rätiku peale, päikesemüts peas ja seal ta pikutas, senikaua kuni emme-issi nautisid merd, kaljusid, merilõvisid ja jahutavat tuult.

Tacod on tõesti siin meie hommiku, lõuna ja õhtusöögiks. Peale selle, et nad on tõesti soodsad ja maitsvad(tk umbes 40 peesot ehk 1,8€). Siis   neid saab ise erimevate kastmete ja salatitega endale sobilikuks teha.  PS! Limiteerimata koguses guacamole teeb asja eriti heaks.

See super äge täpililne topp ja pluus on mitu aastat tagasi äritult Gretelt, kes selle kaltsukast ostis. Mina aga sattusin nii vaimustusse sellest ning nõudsin seda endale! Still loving it!

__________

Today we finally got some family time. We walked around the city, like usually, ate some tacos and spontaneously decided to take a little boat trip. With the baby of course. It was a small ship for about 10 people and we could see the colourful fish through the glass floor. We really enjoyed the beautiful view on the cliffs and sea, refreshing wind and  we got so see some sealions aswell. 

Tacos are our breakfast, lunch and dinner here. They are cheap(40 pesos=1,8€) and delicious. I love the idea that we can use the salad buffet with different sauces and unlimited guacamole. 

You May Also Like

4 comments

  1. Nii mõnus, hea vaheldus väljas olevale sombusele ilmale! Ja su prillid on 5+!

    ReplyDelete
  2. Minul on täielik suvetunnetus nende piltidega juba sees :)

    ReplyDelete