PHOTO DIARY: VENICE & MANHATTAN BEACH

by - February 03, 2016

Tervitused päikseliselt Venice Beachilt! Oleme õnnelikult terve perega üle ookeani saabunud ning imikuga reisimine on sujunud siiani  ideaalselt ja väga meeldivalt. Tahan ka sellest eraldi postituse teha ning ehk  saan kellegile abiks olla. 

Ajavahe annab küll pisut tunda veel, aga kuna siin on nii palju näha ja teha ning kava on meil tihe, siis üritame väsimusest mööda vaadata. Ilm on olnud siiani ca 17 kraadi ning pisut tuuline - minu jaoks ideaalne.
Tänaseks päevaks oleme ööbinud ka teeäärses motellis, kus olid kaunid-kaunid räpased basseinid ning hetkel veedame kaks ööd Venice Beachi rajoonis. Majad on siin eriti armsad ja meie korter samuti. See rand on päris kummaline, palju veidraid inimesi, kes omaette räägivad-tantsivad ja kodutu välimusega noored magavad pinkidel.   Omaette huvitav ja vabameelne siiski. Eile külastasime ka Manhattan Beachi mis asub siin samas kõrval kohe ning on täielik vastand.

Enne USA-sse tulekut muretsesin päris palju ka toitumise pärast, olin kuulnud, et rämpstoit on väga odav ning seda müüakse siin tõesti igal nurgal ning tervislikke valikuid peab tikutulega taga otsima.  Siiani võin öelda, et ühtegi burgerit ma söönud veel pole! Küll aga Taco Belli salad bowli - mis nägi välja tervislik ning maitses ikka väga hästi.  Need kastmed mida nad siin serveerivad on lihtsalt imelised.  Venice'i rannas käisime eile söömas Big Daddy's Poke Shackis - kus pakutakse lihtsalt imelisi salateid! Selle koha leidsime tänu Foursquarile - see äpp tuleb reisil olles väga palju kasuks. 

Big Daddy's Poke Shack

You May Also Like

6 comments

 1. Millal beebiga reisimise postitus plaanis? Õde läheb 15veebruar ühe-aastase tirtsuga Floridasse ja ehk on talle need nipid eriti abiks :) ta läheb veel täitsa üksi st abikaasata!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma arvan, et peale 7. veebruari sest siis Mehhikosse ja see on rohkem pikutamise puhkus!

   Delete
 2. Nii tuusad pildid! Ma elan su reisile täiega kaasa :D Kusjuures, ostsin paar päeva tagasi piletid NYC, aga lahkumiseni veel mõni kuu aega.

  ReplyDelete
 3. Nii münusad pildid. Sellises miljöös ei olegi vist võimalik nigelaid pilte teha... :D

  ReplyDelete