THE SALAD KARDASHIANS ARE ALWAYS EATING

by - February 11, 2016

Ma ei tea kuidas teiega lood on, aga minust sai alles hiljuti sarja Keeping Up With The Kardashians jälgija. Mäletan, et keskkoolis kui mu pinginaaber seda vaatas ja igakord tuli kooli ja rääkis mis viimases osas juhtus, olin ma enamvähem suhtumisega, et miks sa sellist jama vaatad.  Tegelikult ma pole kunagi olnud mingi sarja vaataja, kõik need kultusseriaalid on minust kaarega mööda läinud, sest mul pole lihtsalt selleks aega olnud. Kuna mul on hetkel aega rohkem kui kunagi varem, siis otsustasin just KUWTK algust teha.

 Ma vanu osi järgi pole vaadanud, vaid alustasin käesolevaga ehk 11. hooajaga. Iga kord söövad nad suures kausis mingisugust salatit ja jõid mingit jooki. See tundus nii nämma alati! Korralikult ajab isutama igakord :D. Paar nädalat enne enda USA-Mehhiko reisi sattusin artikli otsa, kus nad avaldasid, kust see roog pärit on. California, Los Angeles,  El Camino Shopping Center ja toidukoht nimega Health Nut.  Täiesti suvaline kiirtee äärne madal kaubanduskeskus ja mitte midagi glamuurset. Kellel plaanis minna, siis see asub kõige vasakpoolsemas nurgas. Külastamise hetkel oli koht muidugi puupüsti rahvast täis.  Eks inimesed loodavad kindlasti kuulsusi näha ning see on ka üks väheseid kohti kust tervislikku toitu saab. Kõik kohad on kiirtoitu täis, iga nurga peal on Taco Bell,  Burger King, McDonalds, Fatburger jne.

See oli tõesti suur salat kalkuni singiga, erinevate roheliste salatitega ning eriti heaks tegi selle kaste. Mille koostmist ma ei oskagi täpselt kirjeldada, selline vinegreti-laadne.  Nimeks siis kogu kupatusel Chef's salad ja Mango greentini. Salat oli peaaegu 12 dollarit ja jäätee 3 dollari kandis. Väärt külastamist!

__________

To be honest, I just recently started watching the famous Keeping Up With The Kardashians.  I like all the glamour that goes with it - Kanye West, Kendall's supermodel career,  high-fashion brands and designers, healthy lifestyle, ultimate momager Kris Jenner, their advice in relationships and so on.  I have never been a fan of television series, because I never had time for that. Until now, when I am at home with my baby boy.

I started with the present season 11 and every  time, they are eating that big bowl of delicious salad.  Few weeks before my trip to the USA & Mexico, I stumbled upon an article, revealing where the salad and drink was from. California, Los Angeles, El Camino Shopping Centre and Health Nut restaurant.  It is actually a very random centre next to a busy freeway and nothing to do with glamour.    It is situated in the left part of the building. 

It is as huge as it seems from the TV, very yummy, crunchy and the dressing is divine.  It is called Chef's salad and the drink is Mango greentini. Salad is around 12 and greentini 3 dollars. Worth the visit for sure ;)

You May Also Like

5 comments

 1. Mul koguaeg isutab kui näen neid salateid söömas 😄 tunduvad kohe eriti head :D

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Ohh, sama siin! Hakkasin suure hurraaga ka googeldama, kuna isegi lähen New Yorki järgmine nädal, aga tundub, et see on ainult tõesti Kardashianide osariigi isutaja, leidsin ainult hunniku sama nimelisi tervisepoode. Aaaga tõesti üüüüliiiii hea tundub! :P


  L, xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa, see väike kohake, mitte suur kett:(

   Delete