RED MATTE LIPS

by - March 23, 2016

Ma vihkan klassikalisi huuleläikeid. Juuksed jäävad kinni ja ma üldse ei tea kellele neid vaja on. Ilumaailmas on aga  matid huuleläiked hetkel kuum sõna. Millegi pärast meil Eestis pead neid hoopis tikutulega taga otsima. Ma tegin tellimuse ning paari nädala pärast peaks Aasiast mõned ilusad pruunikad-nude toonis matid minuni jõudma.  Leidsin aga meie kaubandusest hea alternatiivi ning mõtlesin seda leidu teiegagi jagada.

Ma tean - kõigil on tõeliselt kopp ees Essence'i toodete kiitmisest erinevates blogides. Minul ka! Siiani olen küll nende küünelakkide fänn ainult(muu on pigem väga ebakvaliteetne).  Kuid Essence'i letist võib nüüdsest leida ka paarieuroseid matte huuleläikeid! Värvivalik on suhteliselt väike, aga asjalik. Lõhnab hästi! Tulemus jääb matt, kuid huultel mõnusalt niiske ega kuivata. Hädavajalik oleks ka huulepliiats, kuna hakkab vagudesse valguma, mis ei ole eriti ilus. Peale paari korda kasutamist, võin öelda, et see ei püsi üldse hästi peal. Suhteliselt kiiresti kulub maha.

Muidugi on meil müügil ka veel MAC Cosmetics matid huuleläiked, kuid neid ma pole veel proovinud, aga kindlasti on plaanis. Käisin nädalavahetusel Ülemiste keskuses ning näppisin H&Mi huuleläikeid, ka seal on üsna hea valik. Pigment on tugev ning püsib hästi peal.
_____________

I really hate those classical lip glosses. My hair gets stuck and who needs them anyway? But at the moment, liquid matte lip glosses are BIG right now. For some reason, here in Estonia, we don't seem to have them. Ofcourse, you can order online(which I already did and now waiting for my package for those perfect nudes). But here's some news, if you are not a passionate online shopper.

I know - everyone is sick and tired of Essence beauty  products. I still love their nail polishes, but everything else I don't approve. Essence matte lipgloss is a line  from their new spring summer collection. The color option is rather poor, but has all the basics.  I chose a vibrant red. It smells nice, looks great and doesn't dry the lips. I really recommend using a lipliner aswell! 


You May Also Like

5 comments

 1. Ohh KUI lahe leid! Kindlalt sean sammud järgi uudistama!

  L,xx

  ReplyDelete
 2. Kusjuures mõned aastad tagasi olid Maybellinel sellised sametised matid huuleläike aplikaatoriga huulepulgad, aga need on millegipärast ära kadunud. Ja mu õel on seesama Essence'i roosa "läige", mida ma olen salaja näpanud, kuid see pole ikka päris sama hea.

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga paljudel ilubrändidel on need matid läiked tegelikult kuid meil ei müüda;(

   Delete