THIS & THAT

by - March 03, 2016
Mõtlesin, et näitan oma uut pesu  ning kevadist mantlit Lindexilt mis hetkel kapis kevadesoojust ootab. Kuna ma olen pidanud päris pikalt üsna inetute imetamiseks mõeldud rinnahoidjatega läbi ajama, siis mõtlesin natukene seda viga parandada. Kui kellegile jääb arusaamatuks miks, siis hetkel kannan C korvi asemel E-d ning mu pesusahtel jääb tulevikku ootama.  Eelistan viimased paar aastat juba pehmet pesu ning igasugused traadid mõjuvad väga ahistavalt.  Nägin kellegi Instagramis seda tumepunast komplekti ning teadsin, et pean selle saama.  Õnneks oli Postimaja H&Mis see olemas ning maksis kokku vaid 23 eurot.

Mõtlesin, et uurin oma lugejatelt milliseid postitusi te sooviksite rohkem minu blogis näha? Kas rohkem lapsest? Igapäevast? Rõivakomplektidest?

PS! Ma nüüd tunnen, et olen lõpuks valmis ka oma sünnituslugu jagama avalikult Internetis. Pean seda natukene ainult veel lihvima!

You May Also Like

4 comments

 1. Sünnituslugu oleks kindlasti huvitav ja üldse igapäevast, riietest, lapsest, kõigest :) Su blogi on nii armas ja huvitav lugeda alati, kahju ongi ainult, et nii harva postitad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh tagaside eest, püüan tihedamini postitada, kuid vahel tundub et pole alati millest kirjutada - pilte teha :D

   Delete
 2. Minu arvates on sul hästi hea silm just ilusaid pilte tegema, seega igapäevased postitused - kasvõi hommikusmuutid (mäletan, et kunagi tegid) või millega päeva jooksul tegelenud (näomaski postitus meenub ka millele review tegid!) ja lisaks palju pilte kindlasti! Outfit postitused on ka vahvad ja kui praegu kanda ei saa, siis äkki lihtsalt, et mis oled leidnud internetist või a la how-to-wear postitusi, kuna ka stiilitaju on sul hea. Ja just vastupidiselt eelnevale kommentaarile ei postita sa midagi niiväga harva, arusaadav ju, et lapse kõrvalt koguaeg ei jõua, aga palju tihedamini kui paljud teised eesti bloggerid! niiet palju päikest ja väga tore blogi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh nii pika vastuse eest ning sain palju ideid!

   Delete