WHY YOU SHOULD NOT BUY A BOMBER JACKET

by - March 15, 2016

Is it just me? Vōi mulle tundub et kōik blogid kisendavad hetkel bomber jacketitest.  Kes on äsja ostnud ühe, kes soovitab millist  osta ning just potsatas mu bloglovini feedi see, kuidas seda ka  kanda. Kas veel midagi:D? Tundub, et jah - näiteks põhjused, miks mitte seda kanda.  Väljas on hetkel tōsiselt külm. Ma käin ise praegu mütsi, salli ja paksu talvejopega, sest väljas on jääkülm. Vapramad on aga juba nahktagid ja bomberid välja kookinud. Brrrrr!

Tunnistan, et kusagil kuu aega tagasi mōlgutasin isegi mōtteid ühest uuest mõnusast bomberist. Minu unistuse versioon oleks tumesinine(vōi khaki), matt, hōbedaste detailidega, tepitud ning natukene pikem. Seda tundub natukene liiga palju paluda meie kaubanduselt ning nüüd, kui kōik sellest esemest ketravad on tekkinud kerge ōōvastus. 

Minu soe moealane soovitus selleks kevadeks? Ära osta endale bomber jacketit! Pealegi puudub sellel krae ning üsna kergesti vōid saada kurguvalu. Sall kuidagi lihtsalt ei sobi selle juurde. Suure tōenäosusega on see eesootaval kevad-suvel igal teisel ka seljas...

OK, mul tegelikult üks on kapis, mis ma eelmine suvi H&Mi allahindluselt 7€ ostsin. Ja mis sobiks paremini seda postitus illustreerima, kui pilt  mina 7. kuud rasedana ning kandmas bomberit. Tegelikult on see ikka super äge ning soojematel suveõhtutel võib selle peale visata küll. Aga uut ma ei kipuks ostma. Vaadates seda vana pilti, siis ei jää märkamata see korralik juuksepahmakas - mida mul enam pole. 

______________

Is is just me? Or every magazine and blog is talking about bomber jackets these days. Who has lately bought one,  recommendations which one to buy and how to wear it.  Anything else? Yes! Why you should not buy it! 

-It is everywhere - in the magazines, blogs, stores.
-It is freezing outside and it does not have a collar. And no, scarf does not match with it!  
-Everyone is wearing it this season. Why would you like to look like everybody else.


Alright, I actually own one, but I bought it last summer from H&M sale for 7€. I was a crazy pregnant person - you can't blame one!


You May Also Like

9 comments

 1. Ajasid nende piltidega suveigatsuse nii peale praegu! Väga mõnusad toonid ♡

  ReplyDelete
 2. PREACH! Lugesid mu mõtteid! Kõigil on ja kõik JUBA kannavad. Just eile nägin tüdrukut bomber jakiga ja paljaste kõõlustega ringi jalutamas - ei tea kas mu vanus?, või masendav lümfi/kurguvalu, aga talvemantlid, mütsid, sallid, kindad - sada korda STIILSEM kombo hetkel!

  Ps! Suveisu ajasid täiega peale nende piltidega! :)

  L, xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olin mingi 15 kui käisin palja pea ja nabaka jopega - sest see oli lahe:D

   I guess we have all been there!

   Delete
 3. ooja, nõustun sajaga! tüdrukud, riided selga :D Tervislik olemine peaks ju ometi moes olema... aga tõsi ta on, et sinu bomber jacket on päris tuus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mitte ainult tüdrukud kusjuures:D olen ka poisse näinud mitmeid.

   Delete
 4. Ma küll ei tea, et ükski blogija reaalselt ainult bomberiga hetkel ringi käiks - kõik sellised pildid tehakse praegusel aastaajal ju ikka nii, et pildistamise hetkeks võetakse peal olev mantel või soojem jakk lihtsalt seljast ära. Kes neid talvemantleid ikka enam vahtida viitsiks? Ja noh, kuna bomberjakk on selle kevade üks suurimaid trende, siis ei maksa ka imestada, miks see nii populaarne on. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma mōtlesin seda rohkem nii et bomberitest räägitakse palju hetkel blogides/ajakirjades ning tänavapildis juba inimesed ka kannavad neid :D

   Delete
 5. Tumesinine matt hõbeda detailidega bomber on zara meesteosakonnas :D ei ole puhvis, seega S suurus sobiks naisele ka. jääb pikemaks kui nabakas.

  ReplyDelete