BASIC GIRL

by - April 17, 2016 Silk scarf Soyaconcept // Jacket Mango // Jeans & Other Stories // Boots Ravella // Sweater thrifted // Lips NYX matte lip cream Cannes

Teksad ja nahktagi, hea lihtne riietus, milles veeta oma pühapäev ning terassi- ja grillihooaeg avada. Kuna meie kaubandus on väga piiratud, siis on tore reisides uusi brände šopata. Uusimad asukad ongi just pildilolev täissiidist sall, sinised teksased ning NYXi matt huuleläige.  Viimased kaks liitusid minuga Barcelonas ning salli soetasin Helsingi lennujaama poekesest. Sellist klassikalist iludust olen juba ammu otsinud, mida ümber kaela siduda. Kena aksessuaar ning kaitseb kavalate kevadtuulte eest. Barcelonas külastasin ka NYXi letti, eesmärgiga soetada nende paljukiidetud matte huuleläikeid. Kogu see valik võttis silme eest nii kirjuks, et lahkusin vaid kahe tootega. Teine siis matistav meigikinnituse sprei. Kuna mu riidekapis on millegi pärast ainult mustad teksad, siis hädasti tahtsin kevade puhul pisut vaheldust tuua ning muretseda endale sinised kitsad kuluvad. Kuna mulle & Other Stories nii väga meeldib, siis otsustasin just sealt endale uue paari muretseda. Leidsin sealt veel ka eriti ägeda eseme, mis on nagu kleidi ja pintsaku hübriid. Saab kanda nii üht, kui teistpidi. Kindlasti näitan ka seda varsti blogis.

See nädal möödub aga üsna kiirelt mõnigate ürituste ja muude kohustuste saatel. Juba neljapäeva õhtul hakkame sõitma Peterburgi poole, olen eriti põnevil!

______________

Jeans and a leather jacket, what a basic and comfortable outfit, to spend in your Sunday in. Our choice of brands and clothing is very limited here in Estonia,  so I love to shop when travelling. Say hello to the newest additions to my wardrobe - silk scarf, jeans and matte lipgloss. The last two I purchased from Barcelona and the scarf is from a shop in Helsinki airport. A nice, feminine and practical accessory I have lusted for some time. 

You May Also Like

2 comments

 1. Nii mõnus outfit! Ma olen ka alati musta teksa tüdruk olnud, aga hiljuti ostsin endale eriti mõnusa sinise paari, umbes samal ajal läksid mustad katki ka ja nüüd pole enam uusi musti ostnud!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mustad teksad peavad olema. Varsti hakkad puudust tundma 😀👍🏻

   Delete