SNEAK INTO GUSTAV'S WARDROBE

by - April 03, 2016

Mõnda aega tagasi, minu armas lugeja tegi ettepaneku piiluda natukene Gustavi garderoobi. Eriti äge mõte ning otsustasin selle postituse täna ette võtta. Kui te arvate, et beebi garderoobi pildistamine on kerge, siis te eksite. Tihti on nii, et tema riided on mööda elamist laiali. Osad pesumasinas, teised reisikotis, kolmandad pesurestil ning heal juhul on midagi riidekapis ka.

Ja kui ma vaatama hakkasin, siis selliseid pildistamist väärt esemeid on ikka päris vähe. Kes ikka tahab näha plekilisi väljaveninud koduriideid? Kes on ise ema, siis teab, et enamus kahjuks ongi sellised :D. 

Nii kaua kui ma saan ise valida, siis minu lapse garderoobi on peamiselt heledates toonides. Nii lihtsalt meeldib mulle. Mäletan, et kui vaatasin kunagi vanaema juures vanu fotoalbumeid, siis lapsed olid enamasti alati heledates värvides ning nägid välja nagu elusuuruses nukud.

Praegu lapsele riideid valides, lähtun esmalt mugavusest ning kanga pehmusest,  Väldin jäikasid kangaid nagu velvet, teksa jne.  Ta alles õpib liikuma ning maailma enda ümber tunnetama, miks ma peaksin ahistama teda. 

Brändidest eelistan vist kõige rohkem H&Mi. Hinna ja kvaliteedi suhe on hea ning mulle meeldib, et enamud mudeleid on saadaval pikemat aega, kui üks hooaeg.  Näiteks esimesel pildil olevad hallid sipukad ja hõlmikbodi on mu lemmik riietus üldse. Alles hiljuti kulus meile auk  sinna sisse. Muidugi ostlen ka mujal nagu Lindex, Zara, Marks&Spencer aga nad on grammi võrra kallimad. Kuna lapsele on päriselt iga nädal vaja midagi uut osta, siis paneb ikka mõtlema, kust ma selle vajaliku eseme nüüd ostan. Üks armas kampsun on meil kodumaine kraam ka - Woolish x Mimi Disaini koostöö.  See on nii soe, et ilmselt saame seda kevadel jope asemel kanda. 

Aga ma nüüd lõpetaks, sest ma olen selle postituse jooksul 10 korda erinevasse toa nurka istunud koos läpakaga, sest Gustav arvab, et see on mingi uus mäng ja roomab mulle igalepoole järele ja hakkab arvutit kiskuma. 


You May Also Like

11 comments

 1. Millal sünnituslugu tuleb? :)

  ReplyDelete
 2. So darn cute! I love that last look.

  xx

  ReplyDelete
 3. Natuke igavad valikud moeblogija kohta.. Ootan järge:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt nii igav ongi meie garderoob kahjuks...

   Delete
 4. Ma arvan, et ei ole siin midagi igavat. Paljud ägedad riided, mis ma alguses kokku ostsin, ei ole kasutust leidnud, sest neid on beebile nii troublesome selga saada ja ma ei hakka ju oma "moevajaduse" rahuldamiseks beebit kiusama ;) Meil on ka see H&M-i jakk ja Lindexi pingudega püksid :)

  ReplyDelete
 5. Sul on beebile väga head riided valitud :) peaasi, et tal oleks nendes mugav ning kui kujutada ette beebit selliste riietega, siis see on minu meelest päris vinge! :)

  ReplyDelete
 6. Aitäh teile :)

  Mulle ka meeldivad, mugavad beebsule ja ühte stiili.

  ReplyDelete
 7. Ara saa valesti aru, ma ei moelnudki, et lapsele vilesid ja tulukesi vaja :D aga ma
  Arvasin, et akki ponevaid brande ja ehk
  Mingit muud huvitavat kui igamehe h ja em ja lindex:)

  ReplyDelete
 8. Tegelikult mul esimesed riided 50-56 suurused olid sellised huvitavamad, tellisin igaltpoolt kraami kokku kalli raha eest. Siis sain aru et pole mõtet, kui ta saab neid ainult max 2 kuud kanda.

  ReplyDelete