LOOKBACK BEACH DAY

by - May 17, 2016
Everything H&M Summer 2016 // Sunglasses Andy Wolf(VIUU)

Merhaba! Tagasi Türgist ning nädalake ilma blogipostitusteta on jälle möödunud! Kahjuks meie hotellis Internet ja minu arvuti lihtsalt ei teinud koostööd, seega uuendasin ainult enda Instagrami kontot. Aga pole hullu, sest palju reisi teemalisi postitusi on tulemas.

Ma ei ole kunagi vist nii poolpaljalt piltidel olnud. NII IMELIK OLI LAUSA POSEERIDA! Aga varasemalt ma pole pidanud seda mingil põhjusel vajalikuks-sobilikuks ning olgem ausad, eks ma natukene pelgasin ennast näidata. Õnneks vanusega ning ka emaks saamine on andnud päris palju enesekindlust juurde ning ei põe enam mingite tühiste asjade pärast nagu tsellulluliit, väike kõtuke või armid. Mul on kõik need olemas nagu igal normaalsel naisel ja see on täiesti okei. Kuna see fotosessioon oli osa minu mugavustsoonist välja minemisest, siis saan ka sellega seda siin õigustada. 

Igastahes, me just jõudsime koju ning tagasivaadates oli ikka super reis. Ma pole kunagi käinud ühelgi paketikal, kus on sees lend, transfeer ning hotell. Mainimata ei saa jätta seda, et saime 5 korda päevas süüa. Ma arvan, et mul hakkab nüüd paastulaager, sest 3 kilo tuli nagu mühinal nädalaga juurde:D.  Ise ei pidanud mõtlema millegile ning lihtsalt nautisime imeilusat ilma, sooja kliimat, merd, basseini ning kaunist loodust(ja ohtrat sööki-sööki:D).

______________________

Merhaba! We are back from Turkey and a whole week with no blogposts has gone by. Unfortunately the Internet in our hotel was not working with my computer, so I only updated my Instagram account @getrimitt.  But that's okay, because loads of travel themed posts are coming up.

I Must say, it felt so awkward posing this naked. So not used to it. But motherhood and ageing has given much more confidence to do that. I don't worry about little things like cellulite, tummy fat or scars. I have all of those actually - but these pictures came out really good for some reason, so you barely can notice them. 

Anyways, we are so happy to be back at home. It was my first package vacation and I absolutely loved it. I did not have to organise or think - everything was done for me. It was a UAL(ultra all inclusive) - so we got to eat 5 times a day and other great bonuses. I think I will go on a diet or something now, because I feel heavy! 3 kilograms with a week - that's a lot! In real life, a diet will never happen, because I love food too much. 


You May Also Like

2 comments

  1. heheh, naljamees, kus sul on see kõtuke ja tselluliit muidu, panid kotti piltide tegemise ajaks või? :P mama's looking hot!

    ReplyDelete
  2. No ma ei tea, pildile ei jäänud tsellut, aga ta on tegelikult täitsa olemas! Kõtu sõltub sellest, kui palju parajasti söönud-joonud olen :D.

    ReplyDelete