MOMMY POST III

by - May 02, 2016

Kuna pidasime vahepeal Gustavi 7.kuu  sünnipäeva ning vahepeal on ka väga palju muutunud, siis tundus paslik aeg teha üks emme-postitus! 

-Parim lutipudel on Difrax S-kujuline.  Olen paari erinevat mudelit proovinud ning lemmik on kahtlemata  see voolujooneline  Difraxi pudel. Saab kergesti kõik ilusti kätte ning seda viimast tilka ei pea imelikult lapsele suhu kallutama või ära viskama, kuna seda ei saa lihtsalt kätte. S-pudeliga sed muret pole. 

-Võtsime kasutusele Mutsy iGo istumisosa ning see on nii avatud ning kaarvarjul pole ikka mitte mingisugust funktsiooni. Dooky päikesesirm on asendamatu hetkel.  Ma kasutan päris tihti kergkäru tegelikult, mugav terrassile magama panna ning üldse on hea kerge, kinnisem ning pikema varjuga. 

-Imetamise olen nüüdseks lõpetanud täielikult! Ainult rinnapiima sai ta siis esimesed 4 kuud ning seejärel hakkasin andma püreed-putru ning rinnapiima juurde ka asendajat lisaks. Seda siis kaks kuud ning nüüd saab vaid rpa. Olen väga rahul ning kuidagi vähem stressi on nüüd. Muidu koguaeg muretsesin ja pakkusin rinda. Mind ajas nii segadusse see, et ma ei teadnud palju ta sealt kätte saab, kas ikka piisavalt?  Mõnusam, kergem ja vabam olla. Poleks elusees arvanud, et rinnaga toitmine võib olla nii muret tekitav. Täielik pingelangus!

-Ma ütlen ausalt, et enne olid mul enda arust ideaalsed rinnad. Mu lemmik kehaosa. Peale imetamist on mul aga õrnad venitusarmid. Sellised heledad ja õrnad vaod on sees. Natukene ära vajunud on nad ka, aga mite midagi liiga hullu. Selline delikaane info, aga samas ma leian et huvitav ja vajalik. 

-Mida päev edasi, seda aktiivsemaks ta muutub. Roomab ringi, käputab, tõmbab kappe tühjaks, paneb kõike suhu, üritab püsti tõmmata ennast. Sekundiks ka ei saa teda üksi jätta. Kahjuks aga ta veel ei istu ning ühtegi hammast meil suus pole samuti. Kikud, kus te olete?

-Mulle nii meeldib, et ta on oma sõrmedega kuidagi nii graatsiline ning oskab lutti ning lutipudelit ise suhu panna.

-Ta on nii õnnelik laps! Ainult naerab ja näiteks lennukis või mujal kus on palju võõraid inimesi, ta lausa otsib inimesi kellega tekitada silmsidet ning lihtsalt naerda ja laliseda talle. Täielik väike hurmur!  Päris tihti on inimesed öelnud, et neile muidu lapsed ei meeldi, aga beebi G paneb meelt muutma. So cool!

-Hetkel ta ei võõrista kedagi ning mulle tundub, et lausa armastab inimesi. Meeldib väga onude-tädide kellade ja ehetega mängida ja süles istuda. Või see võõristamine võib veel tekkida?

-Ma pole üldse hommiku inimene, aga Gustav otsustas et ta ärkab nüüd iga päev natukene enne kella seitset! Vahel isegi kuuest. Nii raske on tõusta! Ma kahtlustan,  et teda häirib varakult tõusev päike ning meil on üleni valge tuba samuti.. Peaks mingi tumedad linad vist akende/hälli ette muretsema?

-Tudule läheb Gustav kusagil 21 paiku ning see läheb meil endiselt väga libedalt.  Sööme putru, joome natukene piima, lutt suhu ning viin ta lihtsalt üles voodisse ning lähen ise alla. Natukene pusserdab ja otsib seda õiget asendit ning paari minutiga magab nagu nott! Täielik õnnistus. Öösel vahepeal pisut vääksub aga siis aitab lutt. 

-Vaatasin postitust ükspäev, kus on pildid meie esimesest jalutuskäigust (LINK SIIN). Mul on korralikult paistes nägu veel rasedusest ja padjakas.  Ütleme nii, et hetkel näen ikka palju parem välja :D  Ma siiamaani mõtlen, et nii hea on ikka oma kehas tagasi olla. 

-Pruun triip on kõhul alles, aga suht hele. Loodan, et see ikka plaanib kaduda.

-Juuksed endiselt langevad välja ning on ikka tunduvalt õhemad. Pole enam seda paksu parukat! Loodan väga, et varsti langemine taandub ning mu kiharad on tagasi.


You May Also Like

0 comments