TESTING MADARA #goingallnatural

by - May 05, 2016
Minu looduskosmeetika teine osa on teie ees! Seekord katsetasin  Madara tooteid. Kes veel ei tea, siis Madara on Läti oma toodang. Varasemalt olen neilt vaid üht mündi duššigeeli ning huulepalsamit kasutanud. Seekord katsetan siis nende uut SOS sarja, mis on mõeldud põhjamaisele kuivale nahale ning Gustavi peal nende spetsiaalseid beebide tooteid. 

SOS Hydra Recharge Cream. Mul ei ole kunagi ühtegi näokreemi olnud ning see on täitsa esimene. Ma kasutan erinevaid õlisid ning mulle on alati tundunud mõttetu iga kehaosa jaoks eraldi toodet muretseda. Mingi aeg tundsin, et näonahk vajab eraldi hoolt ja niisutust. Mõtlesin, et lähen Kaubamaja Ilumaailma erinevaid tooteid katsetama-konsulteerima, kuid Madara jõudis ette. Nüüdseks olen mitu nädalat seda toodet igapäevaselt kasutanud ning mulle väga meeldib see. Esimesed paar päeva oli kuidagi eriti tunda, kui pehmeks see naha tegi. Niisutab parajalt ning ilma enam üldse ei saa! Ta lubab ka taaselustada nahka ning tuua tagasi noorusliku sära. SOS Hydra Repair Intensive Serum peaks olema sügavniisutama toimega.  Seda ma olen kõige vähem kasutanud tegelikult ning üleüldiselt ma hetkel ei näe, et  ''viitsiksin'' endale peale määrida seda. Seerumid on ehk tuleviku teema rohkem. Algaja näokreemitaja nagu ma olen.

Beebide sarjast olen kasutanud ainult kreemist õli ja pesugeeli. Kreemile ja šampoonile pole  rakendust leidnud lihtsalt. Cocoa and Plum kreemine õli on nii mõnus toode! Gustavil olid sääred ja põsed pisut karedad ning põlved roomamisest  sellised hõõrutud. Arst soovitas panna b-panteeni aga mina ei olnud nõus sellega ning tahtsin midagi naturaalsemat.  Peale esimest korda  oli nahk jälle pehme. Noo vauuu! Ma olin nii rahul ja selle koostis on ka selline siidiselt kreemine-õline. Olen ka ise seda paar korda kasutanud ning kindlasti ostan veel kui praegune otsa saab. Kui mul oleks valida, et millist õli saaksin elulõpuni kasutada, siis see oleks kindlalt see! Oat and Chamomile õrn pesugeel on super lõhnaga ning kergelt vahutab. Kasutan seda pepu pesemiseks peale ''juhtumisi''. Hea, et see on pumbaga ning kui laps ühes käes saab teise käega kiirelt geeli pudelist välja ja asjatada.You May Also Like

0 comments