PURPLISH MONDAY

by - June 28, 2016


Värvid. Nendega on mul huvitav suhe. Üldiselt väldin neid, kuid suvisel ajal vupsab mõni üksik ese sisse. Aga viimasel ajal on mul suur-suur sümpaatia värvilise meigi vastu. Silmameigi, kui täpsem nüüd olla. See on nii inspireeriv mingil põhjusel! Paar viimast päeva olen nüüd katsetanud enda peal erinevate vikerkaare toonidega ning täna  jõudsin roosakas-lillani. Kui lahe!!?? Ma küll igapäevaselt ei näe end nii ringi kõndimas, kuid must-valge riietuse juurde efektne meik mõjuks ju küll väga khuulilt!

Igastahes, mina jätkan katsetamist, kuid kas ka Teid huvitaks see?  Peaks sellisel juhul vist ka kõik kasutatud tooted välja kirjutama ning mõne korralikuma valge tausta muretsema, mitte koolist alles jäänud lõuendit kuidagi imelikult hoidma, et see natukenegi valgust peegeldaks.

________________


Colors. I have an interesting relationship with them. In general, I avoid them, but during summertime I kind of like them. But lately I have been really craving for colorful eye make-up. It is so inspiring for some reason! I have been testing different rainbow shades and today was pink-purple day. How cool is it!? I don't see myself wearing it daily, but pairing it with black & white outfit during some occasions.

Anyways, I keep on experimenting, but would be interested in these posts! In that case, I would write all the products. And get a proper all white back drop aswell.SaveSaveSaveSaveSaveSave

You May Also Like

0 comments