DESIGNER CRUSH ANNA LUTTER

by - July 18, 2016

Ma südamest loodan, et te juba teate ning olete ka juba midagi soetanud selliselt disainer-emmelt nagu Anna Lutter. Ta disainib ning valmistab oma kätega valmis kõige ilusaid asju üldse. Pigem lastele mõeldud mänguasjad, padjad, peapaelad jne. Minu lemmikud on kindlalt need öökullidega padjad. Tema stiil on selline nunnu, kuid samas skandinaavialik must-valge-hall. Ja tal on veel kaks last, viimane veel täitsa vastsündinud. Ma ei saa aru, kuidas ta küll jõuab seda kõike!

 Ma kõige parema meelega loodan, et ta kunagi ei lähe tagasi oma päris tööle, ehk käsitööõpetaja ametile. Nii väga tahan, et ta looks selliseid kauneid sisustuselemente edasi. Mitte ainult meie väikesesse Eestisse, vaid kogu maailmale. Soovin talle suurt edu  ning tõsiselt pöidlad pihku, et tema looming vallutab veel rohkelt südameid! 

__________________________

I sincerely hope that you own something or at least have heard about the designer-mommy Anna Lutter. She creates the most amazng children room accessorries like pillows, plush toys, bed carousels etc with her own hands.  Her style is a mix of scandinavian cuteness in black-white-grey.  She has two kids and one of them is a newborn. How can she manage it all?

Anyways, I am hoping she will not return to her full time job as a crafts teacher, and continues to conquer the world with her magic. I wish her all the luck! Ohh, and I just love the owl pillows!


You May Also Like

2 comments

  1. ♥♥♥
    Oi kui äge oli sellist postitust oma Feedlyst leida 🙈.

    Aitähhh ja kniks!
    a.

    ReplyDelete