KINGADEST, KURKIDEST JA ELUST

by - July 05, 2016Mulle nii meeldib kui mul on palju käsil. See paneb mind tundma täisväärtusliku inimesena :). Tahan kindlasti autokooli ära teha ning hetkel tegelen selle tervisetõendi muretsemisega - see pole nii lihtne kui kunagi! Aga näiteks täna otsustasin, et kandideerin magistrisse. Ma olin mõtteid mõnda aega mõlgutanud ning teadsin, et 5. juuli on tähtaeg. Ma olin ammu mõelnud ühele huvipakkuvale teemale ning oli vaid vaja põhjust, et sellesse natukene süveneda.  Minu eriala nõudis MA lõputöö kavandit ning kiirelt ma selle ka täna valmis vorpisin ning teele panin. Neljapäeval juba ootab ees vestlus, NII PÕNEV! Kui ma juhuslikult peaksin edu saavutama ning sisse saama, siis ma tegelikult ei ole üldse kindel, kas ma läheksin. Vajasin vist väikest väljakutset pigem. Kuna meil on beebi, Sander käib tööl, ajab muid projekte ning ühtlasi on tal käsil ka 2. kursuse päevased juuraõpingud. Tundub võimatu minul sealt kõrvalt veel ülikooli minna. Ma olen võtnud endale ka mõned muud huvitavad lisakohustused ning ilmselt pajatan ka neist natukene lähemalt üsna pea. 

Sellel nädalal korraldan üht vahvat üritust, millest teen kindlasti-kindlasti postituse! Neljapäev on plaanis üht kohtumine ning MA vestlus. Seejärel juba ootab ees pikk nädalavahetus Pärnus! Vaieldamatult parim koht, kus suvel olla. 

Vahepeal täitus mu garderoob uute kingadega. Nagu teistest blogidest vaadanud olen, siis ma pole üldse ainuke:D, Umbes täpselt selliseid olen väga pikka aega nillinud. Neil on mõnus jäme konts, mis jalgu väga ära ei väsita. Mugavad ning lihtsalt väga ägedad.  Pärit on nad River Islandi allahindluselt. Muidugi mu armilised jalad on väga kaunid. Väiksena meeldis palju turnida ja puude otsas kõõluda - tulemus on teie ees :D.

Juba kolm suve järjest olen teinud hapu-soolakurke lillevaasi. Mul pole ühtegi suurt purki ning ei leia mõtet seda soetada ka, kui ainult suvel neid teeksin. Pealegi, näeb see super tuus välja! Ja nii mõnus on koguaeg sealt kurke näpata. See muidugi tähendab ka, et pean uut kraami ka sisse laduma, et see headus otsa ei lõppeks :).


You May Also Like

6 comments

 1. Sind oli nii tore näha. Ma olin täiesti eksinud ja mul ei tulnud pähe Sinu käest abi paluda. Rumal mina, oleksin sihtkoha kindlasti kiiremini üles leidnud :)

  Ka minul on neljapäeval vestlus, sügisest loodetavasti omandan teist kõrgharidust. Ei jõua ära oodata!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oleksid võinud muidugi teed kûsida, kodukant mul :D Kes teab siis, äkki oleme konkurendid neljapäeval?

   Delete
 2. Minul teisipäeval samuti vestlus ja loodan ka magistrikraadi omandama minna, kuigi see tähendaks ka mitut muutust just elukorralduses. Samas mõtlen, et alati on võimalus võtta akadeemiline puhkus.

  ja PS! kingad on väga coolid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei lahkunud vestluselt eriti hea tundega. Aga eks näis mis saab - vastuse saan järgmine nädal. Nii põnev!! Ja edu Sulle✨!

   Delete
 3. Esiteks, kurgid vaasis - väga tuus. Teiseks - need kingad, veel tuusamad. Kui järgmisel korral Tallinnas olen, jooksen esmajoones RIsse ja otsin need üles :D

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete