STRAW HAT AND DENIM JACKET

by - July 25, 2016


Hat H&M 
Denim Jacket New Yorker
Dress thrifted
Shoes Tamaris

Meil on seljataga nii tore ja tegus nädalavahetus. Pildilolevevat riietust kandsin laupäeval, kui käisin sõbrannaga Kadriorus jalutamas, kohvikus ning KUMUs näitust(Poeesia ja Spliin) vaatamas. Viimasest plaanin teha ka eraldi postituse. Käisin  veel Bollywoodi teemalisel sünnipäeval. Ma armastan kostüümipidusid!!! Pühapäeva veetsime sõna otseses mõttes päev otsa Pokemone taga ajades. See võib tunduda absurdne neile, kes Pokemon Go'd ei mängi. Jalutasime terve linna läbi, käisime rannas, pidasime piknikku, vahepeal kodus puhkamas siis õhtul uuele ringile. Sellist maraton päeva pole meil varem olnud, kuid väga lõbus oli ning õhtuks olime omadega täiesti läbi. Muidugi oli terve aja meiega kaasas ka beebi Gustav. 

Riietusest rääkides, siis kleidi leidsin kaltsukast ning see on kindlalt mu uus lemmik. Mõnusa pikkusega ning pole ohtu et tuul selle üles puhuks või kummardades tagumik paljas oleks. Ma ei tea mis värk viimasel ajal on, enamus kleidid poodides on nii lühikesed, et vaevu katab midagi ära.

You May Also Like

8 comments

 1. megalt nöustun sellekoha pealt, et poodides on enamus seelikud kas vâga ümber (palava suveilmaga tahaks ju pigem midagi lendlevat) vöi väga lühikesed. ja loomulikult teine äärmus on maxi, mis on ka cool, aga just sellise pikkusega leiab harva. heas mõttes kade, ise otsin ka sellist :)

  ReplyDelete
 2. Tõsi, üsna keeruline on midagi sellist leida. Ma maksi asju ei viitsi enam üldse kanda.

  ReplyDelete
 3. Jaaa, kleit on tõesti super leid! Pean ka ise tõdema, et sellises pikkuses meeldivad kleite on päris raske leida ning ausalt öeldes ei olegi mul ühtegi, peab vist väikese Asose tiiru tegema xD Jaaaaa veel enne kui Publish vajutan.. jakk on ka mega!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Casual kleitide põud normaalse pikkusega valitseb täielik! Aga teksajakk on pärit praeguselt New Yorkerk allahindluselt✨

   Delete
 4. you look amazing babe

  http://www.queenhorsfall.com/

  ReplyDelete
 5. Tegime täpselt sama pühapäeval.. Loomaaed, Stroomi, linn.. Ütleks, et see mäng on meie pere küll rohkem seinte vahelt välja meelitanud kui miski muu. Autoga liikudes ei pane tähele, mis reaalselt keskkonnas toimub, sest peab liiklust jälgima ning seetõttu naudime jalutades/rattaga sõites ümbritsevat keskkonda ning boonusena otsime Pokemone. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa!!! Minu jaoks on see nii tore tegevus. Ma enne liikusin palju ringi, kuid nüüd lausa topelt. Aga ma tegelikult igapäev seda isegi ei mängigi. Pole lihtsalt viitsimist😊

   Delete
 6. Tundub, et sa reisid päris palju. Võiksid teha postituse, kus kirjeldaksid riike kus käinud oled ja seda mis oleks su unistuste sihtkohad:)

  ReplyDelete