CONQUERING ATHENS ACROPOL

by - August 12, 2016


Ronimine Ateena Akropoli, on üks väheseid põhjuseid miks seda linna külastada. Kunstiajaloo õpikutest nähtu, ei anna pooltki seda edasi. Massiivne! Temperatuur näitab augustikuus 40 kraadi ning sinna üles ronida on ikka väga raske. Kindlasti suur veepudel kaasa, sest kohvikus on kõik joogid topelt hinnaga ning meie saabudes oli vesi üldse otsas. Sissepääs on 10-20€ ning EU üliõpilastele tasuta!

Ülesse jõudes on imeline vaade linnale ning väga-väga tuuline. Järgmine kord jätaks ka kübara hotelli, sest see lendas korduvalt minema :). 

You May Also Like

8 comments

 1. Replies
  1. See on ebaaus mis ilm Eestis on praegu!!! Ehk tuleb veel natukene suve☀️

   Delete
 2. Mõnus jume! Paneb tõesti normaalset suve igatsema.
  Minul üks veider küsimus ka, olen täheldanud, et peale lapse sündi oled eriti aktiivseks muutunud just reiside osas. Kas sa ei kartnud alguses, et laps piirab mingis mõttes sinu elu ja vabadust?
  Endalgi oleks lapsesoov, aga miskipärast mõtlen koguaeg kas saan ikka hakkama ja samuti tunne nagu peaks pärast täiesti kodukana olema. Mõtlen siinkohal just reise, mitte pidutsemist.

  ReplyDelete
 3. Ma enne lihtsalt ei saanud reisida, kooli ja just eelkõige TÖÖ tõttu. 28 päeva puhkust aasta kohta ei anna just väga võimalust tihti käia.

  Tasustatud lapsepuhkus(eestis on see üks pikemaid terves maailmas!) annab võimaluse keskenduda iseendale ning muidugi eelkõige lapsele.

  Mul on õnneks super sugulased-vanemad, kes hea meelega vajadusel last hoiavad.

  Ja igaksüks saab hakkama, lapse saamine on super äge! Ma pigem just tunnen et tahaks rohkem ja rohkem näha ja teha. Eks muidugi lapsega on teatud tegevused raskendatud, kui ma ei saa kurta...

  ReplyDelete
 4. Kas seal olete ilma lapseta või on tema ka rollu otsas:)?

  ReplyDelete
 5. Oleme ilma lapseta....Nii suur igatsus peal!

  ReplyDelete
 6. Hei Getri :-)
  Kas teeksid reisilt naastes väikse ülevaate, mis lennufirmat kasutasite, kuis saarte vahel liiklus, millised hotellid, veidi hindadest etc? Tuli endal ka tugev isu järgmisena just Kreeka saared ette võtta. Minu quilty pleasure sarjaperekond Kardashianid käisid mõned aastad tagasi ka Mykonosel ja siis vaatasin suu ammuli neid valgeid maju ja siniseid uksi.
  Nautige puhkust lapseta! Seda on samuti hingele vaja :-)

  ReplyDelete