TESTING FUJI

by - August 08, 2016Ma juba mõnda aega tagasi kurtsin, et olen natukene tüdinenud enda Canon EOS M kaamerast. Sony ja Fujifilmi hübriidid tundusid nii ilusad ja ka väga hea pildikvaliteediga. Niisis saingi katsetamiseks Photopointi poolt Fujifilm X-T10. Pole kunagi ühtegi nende kaamerat vist isegi näppinud mitte.

 Kuidas meeldis? Esiteks, retrokas välimus on super! Käes tundub vastupidav ning kvaliteetsed materjalid. Menüü on ikka väga-väga keeruline, eriti kui oled Canoniga harjunud. Raske on sätteid paika saada ning palju pidin enne eeltööd tegema. Antud pildid siin postituses on väga kiiresti klõpsitud suvalise seina taustal ning üldse ei saa kurta! Kindlasti kaamera, mille poole vaataksin kui uut hakkan soetama. 


You May Also Like

2 comments

  1. Ma sain selle kaamera omale juuli lõpus sünnipäevaks ja tulemuseks on see, et eilsest on mu Canoni peegelkaamera koos objektividega müügis ning olen tellinud lisaks kiti omadele juba paar uut Fuji objet :D Ehk siis ikka väga meeldis võrreldes suure poolproffi peegelkaameraga ja pildikvaliteet ka väga väga hea!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Super äge!!! Tahan ka seda kaamerat nii väga endale!

      Delete