GOLDEN NEEDLE 2016

by - October 20, 2016

Praeguseks hetkeks pole see enam saladus, et Kuldnõela võitis Lilli Jahilo ning Hõbenõela Roberta Einer. Viimane oligi just põhjus, miks ma nii väga tahtsin seda sündmust külastada. Igastahes sellel aastal oli kohaks valitud Kultuurikatel. Super! Asukoht on kaasaegne, ruumikas ning rohkete võimalustega.  Lava oli samuti läbi aastate parim. Amortiseerunud Salme kultuurimaja ning jääkülm Telliskivi  jäid kõvasti alla. 

Hõbenõel oli kindlasti kõige värskem ning mulle kuidagi meelepärasem. Noor ning julge. Roberta Einer ei vaja ilmselt kommentaare. Ikkagi maailmatasemel disain ning kõik paigas. KÄT oli eriti šikk, mugav ning materjalid tundusid vägagi kallistamiseks sobilikud. Whitetail on urbanistlikult  khuul. Mulle meeldib, et nad kasutavad ainult naturaalseid ning puhtaid kangaid.

Kuldnõel oli klassikaline, kuid kerge vimkaga. Kristel Kuslapuu ütles kõigile, et ärge võtke seda moodi nii tõsiselt. Tõeliselt meeleolukas ning äge kollektsioon! Althea oli tume, kuid ajatu. Eriti meeldis  gootist inspireeritud stilistika! Lilli Jahilo loomingut vaadates tekib alati selline helge meel. Kuidagi nii kaunis ning õrn. 

Väga head emotsioonid tulid kaasa igatahes! Harva saab nii öelda mõnd moeüritust külastades. Ma ütlen kohe ära, et pildid väga hästi ei õnnestunud. Kuid ma ei taha pressiteates olevaid fotosid kasutada, kuidagi igav või nii... aga saate enam vähem aru küll ju :).

Roberta Einer
KÄT
Whitetail 
Kristel Kuslapuu
Althea
Lilli Jahilo

SaveSave
Save

You May Also Like

1 comments