LEOPARD VIBES

by - October 28, 2016Coat, bag, knit thrifted
Jeans & Other Stories
Boots H&M

Leopardi muster on midagi täiesti uut minu garderoobis. Ma tegelikult salamisi tahtsin endale sellist jakki juba pikemat aega. Zara stangedel ilutses see juba augustis, kuid teadsin, et tegemist on lihtsalt hetkelise trendiga ning ma ei näinud mõtet mingi 80 eurot selle eest välja käia, et seda üks hooaeg kanda.  Rõõm oli üsna suur, kui nädala alguses seda ideaalset eksemplari Uuskasutuskeskuses rippumas nägin nign hinnasildil ilutses 6 eurot. Jess! Ma hetkel muidugi ei näe ühtegi põhjust, miks ma sellest üldse kunagi loobuda tahaks. Et üheksakümnendate meeleolu veelgi edasi anda, lisasin juurde musta sametist choker kaelakee(mis on veidi ka salli eest) ning sinise laineri. Kindlasti üks mu lemmikuid komplekte viimasel ajal. Piltide tegemine väljas on omaette katsumus, vihma sajab, külm on ning üleüldiselt on selline märja kassipoja tunne.  

Täna, reedel, aga tähistame natukene Halloweeni, tõmban mõne lihtsa, kodus olemsolevatest asjadest kostüümi kokku ning vaatame, mis saama hakkab! Ilmselt j äneseks või kiisuks, sest mõlema kõrvad on olemas. Pühapäeval aga lähen taas kuuma Bikrami joogasse. Neil on praegu sooduspakkumine, mille raames endale 10x kaardi soetasin. Hea viis, kuidas uueks nädalaks energiat varuda ning kontidesse sooja saada. 

________________________

Leopard print is something new in my world! Actually I was craving for that kind of coat already in August, when I saw similar item in Zara. But it didn't seem reasonable to buy a trendy item for 80 euros, and wear it for a one season. I was thrilled, when I saw this amazing piece in a thrift shop for 6 euros. Yes! At the moment I'm so keen into that jacket, why would I ever want to get rid of it? To add some serious 90s vibes to my outfit, I added a blue eyeliner and a velvet choker.

Today we are also celebrating Halloween! I am probably dressing up as a cat or a rabbit, because I have the ears at home!
SaveSave

You May Also Like

2 comments

 1. Nii šikk, nagu ikka (ja eriti selle vihmase ilmaga, braavo!). Aga 90ndatest rääkides, siis kõige rohkem nineties ese on ju hoopis su kott! Selle bambusesange tagasitulekut ma küll ei oleks ennustanud :D

  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kott mu nii suur lemmik pole kuna sellel on kuldsed detailid 😀 aga tänud!

   Delete