COMFORT ZONE

by - November 08, 2016Coat & boots H&M
Jeans & turtleneck thrifted
Bag Stuudio Nahk
Hat Seppälä


Tere tali ja lumi! Hall ja must on minu täielik mugavustsooni värvigamma. Ja viadukti aluse parklaga sulandun ju täitsa ühte. Olude sunnil ma muidugi igapäevaselt nii kammitsetud välja ei näe. Mulle nii väga meeldib kanda mantleid ning see on üks väheseid põhjuseid, miks natukene ootan alati sügist.  Kuid selle tuisu, külma ja lumega on joped ja suured sallid oluliselt praktilisemad. Viimased nädal aega olengi tegelikult välja näinud nagu kubujuss ning ainult silmad kusagilt riiete vahelt välja piilumas.  Sellel põhjusel on ka blogis natukene vaiksemad ajad tulekul.

____________________________

Hello winter vibes and snow! Grey and black are true comfort zone colors for me. And I totally melt into the parking lot scheme! Thanks to the icy weather we are having here, I don't look as good pictured below. I love wearing long chic coats, it is one of the few reasons I am waiting for autumn every yeat. But with this blizzard and cold, I prefer more warmer clothes. And end up looking like a homeless people, with my oversized parka and scarf wrapped around me. That's why I am not going to be that active for the upcoming months!


You May Also Like

4 comments

 1. Sa oled selle mantli jaoks loodud! Nii kena pikkus, aga ise ma ilmselt upuksin selles ja näeksin välja kui alla meetri mees :D

  ReplyDelete
 2. hei
  mul on pisut teemavälised küsimused, aga mäletan, et hakkasite koos beebiga üpriski varakult reisima. Kui vana ta oli ja kuidas tele esimere reis möödus, kui pikk (lend) oli ja kas oskad mingeid nöuandeid anda beebiga reisimise osas ?:)

  ReplyDelete
 3. Heia,

  G oli vist 4 kuune kui käisime Usa-Mehhiko reisil. Peale seda veel Barcelona, Türgi jne. Aga mida väiksem, seda lihtsam :D

  Aga tegin ka postituse meie esimesest reisist lapsega

  http://www.getri.eu/2016/02/travelling-with-baby-things-to-get.html

  ReplyDelete