WHAT AM I WEARING THIS CHRISTMAS?

by - November 27, 2016
Jumpsuit & choker LINDEX (now in stores)
Bag thrifted
Boots H&M

Laupäeval PÖFFi gaalal kandsin just seda üliägedat pükstükki(jah, see on sõna!).  Suurepärane asendus pikale kleidile ning samas ka kirjeldamatult mugav. Ei pea kandma kingi ega sukapükse ning lai lõige annab piisavalt vabadust. Eseme pikkus annab võimaluse kanda saapaid ning see teeb asja veel eriti mõnusaks. Ma nimelt ei armasta väga kontsaga kingi. Ideaalne kaaslane detsembri pidustuseks ning aksessuaaridega saab väga palju mängida. 

Muidugi piltide kvaliteet sai kannatada, tänu sellele, et ma ei ole nõus nii paljalt välja minema. Tuli leppida seekord enda trepikojaga kl 23 õhtul. 

_________________________

I am so i love with this jumpsuit, I wore to a film festival gala last night. It is a nice replacement for a long festive dress. Also, I don't have to wear tights and uncomfortable heels. Instead I chose comfy boots and socks, haha! But they look good together!  The wide cut gives enough freedom as well! So I think it's pretty perfect item for the upcoming party season. And there is so many possibilities to play with the accessories. 

It is freezing outside and gets dark very early, so I had to take the photos in my hall, during the evening. You can blame the quality of the photos on that I guess :)

You May Also Like

2 comments

  1. Just mõnus, pisut kunstilisem valgus piltidel! Sa oled üliäge inimene, võrratult hästi kannad KÕIK riided välja! :)

    ReplyDelete
  2. Aitäh Sulle! Mulle endale ka tegelikult pildid meeldivad, muidu vist polekski üles pannud :D

    ReplyDelete