BEACH MOMENT LA TEJITA

by - December 21, 2016


Mõnusad tervitused siit Tenerife saarelt! Kes mind Instagramis jälgib, siis teab, et just siin veedame oma jõulud sellel aastal. Siin on väga ilus ning poleks arvanud, et meile nii meeldib siin. Rentisime auto ning tänu sellele oleme väga palju näinud. Millegi pärast on mulle mulje jäänud et see koht on eriti igav ja suvaline turistikas. Tegelikult pole üldse nii. Rannik on super ning loodus väga vahelduv. On tõesti mida vaadata! Esimesel päeval sõitsima juba mägedesse ning vulkaaniline maastik  on imeline! Rannikud samuti. Ma lihsalt võikski neid laineid imetlema jääda- 

Muidugi oleks siin teha meeletult palju, aga lapsega on kõik väga piiratud. Ütleme nii, et ma poleks arvanud, et temaga saab siin nii raske olema.  Tänu sellele olen ka Internetis vähem olnud ning rohkem tema haldamisega siin tegelenud. Ilmselt mõnda aega kusagile reisile temaga enam ei lähe. Hetkel näiteks tulin kohvikusse, et rahus paar meili saata ning see postitus teha. 

Aga meie esimesed 5 päeva hakkavad läbi saama ning suundume kuurortist nimega  Callao Salvaje saare suurimasse linna Santa Cruz. Elame eriti toredas apartmendis, kus saame ise süüa teha ning lapsega on see eriti oluline. Sest temaga kusagil restos väga ei käi, kui just uneajale seda ei säti. Linnas elame samuti korteris, mille leidsime Airbnb kaudu.  Plaanime natuke sisseoste teha ning lähedastele jõulukinke soetada ja endale miskit leida. 
You May Also Like

2 comments

 1. Kas võib küsida, mida pead silmas et lapsega on kõik väga piiratud? Lähen lihtsalt ise ka väikelapsega Tenerifele ja tahaks teada, mis ees ootab :)

  ReplyDelete
 2. Hei, kirjutan mõned punktid.


  -Nagu mainisin, siis restoranides väga käia ei saa. Paigal ei püsi Meie oma paneb suvalisse suunda punuma ning tagasi ka ei vaata. Lisaks polnud üheski toidukohas lastenurkasid, mis võiksid palju päästa :)

  -Tahtsime minna 2 päevasele laevakruiisile, aga väikelapsega ei soovitatud.

  -Väga pikalt meie laps ka autos turvatoolis ei püsi. Päris tihti pidime pause tegema.

  -Korteris oli lapse jaoks nii palju uut, et kõik kapid oli vaja lahti kiskuda jne.

  Ühesõnaga, pidevalt oli natuke pinge peal ning rahulikumalt sai hingata kui lapseke tudus :).

  Aga rannas talle väga meeldis. Sai teiste lastega mängida ja seal tegevust jätkus tal ning ei jooksnud sihitult ringi. Väga mõnus kui oleks veel pereliikmeid kaasas kes saaks vajadusel last kasvõi paar tundi hoida, et ise ka natuke hingata saaks.

  ReplyDelete