COLD DAYS

by - December 12, 2016
 Faux leather jacket & scarf Lindex 
Jumper thrifted
Jeans & boots H&M
Bag Zara

Ma olen mõnda aega tahtnud juba uut postitust teha, kuid päris keeruline on üldse pildistada, sest alati on mingi probleem. Esimene neist näiteks see, et valget aega on väga vähe. Ning seegi on pigem selline hämar ja hall. Teiseks, nii külm on, et ma pakin end nii sisse,  et ma näen täiesti ebasobilik pildistamiseks välja.  Või siis ma olen koos lapsega ning ta pigem tahab ringi joosta ja pahandusi teha, kui vaadata rahulikult, kuidas emps pildistab. Täna tegime kiirelt paar pilti, aga kui aus olla, siis needki suhteliselt ebaõnnestusid. Nii kuradima jahe oli. Aga tegelikult üldse sellest ma ei tahtnud rääkida. Vaid natuke chattida, kuidas vahepeal läinud on. Lisaks tahtsin näidata oma uut rohelist salli ning kunstnahast tagi, mis minuga Lindexi jõuluõhtusöögilt kaasa tulid kingituse näol. 

Sellel neljapäeval läheme reisile. Kümneks päevaks! Lõpuks ometi saame natukeseks sooja.  Jõulud jäävad meil vahele, aga samas ongi tore midagi teistmoodi teha. Leppisime kaaslasega ka kokku, et näiteks jõulukinke me üksteisele samuti ei tee. Reisiks on enamjaolt ka ettevalmistused tehtud. Ostsin lapsele kergkäru ning sandaalid. Poest peaks veel lennukisse tuubi toitu ostma. Endale leidsin paar ägedat hilpu Humana euro-päevalt. Nüüd jääb vaid kohver pakkida! Kuna käisime see aasta väga palju reisimas, siis ka kogu mini kosmeetika on koguaeg kotis valmis.   Paar korda tahaks käia ka veel bikrami joogas. Noh, et natuke paremini end nappides riietes tunda :D Aga kuhu ja kuidas, sellest hiljem. Meie viimasest reisist, Kreekasse, on möödunud 3 kuud ning mulle tundub nagu me poleks juba terve igaviku reisinud. Aga reisil olles püüan natuke rohkem blogida. 

Väga kahju on, et autokooli ma selle aastaga tehtud ei saa. Tunnen, et puudu on sõidupraktikast ning enne ma eksamile ei taha minna, kui 100% kindlalt end tunnen kõiges. Praegu on parim aeg õppimiseks ning ma tahan, et minust saaks hea autojuht. Mitte inimene, kes teeb asja miinimum programmiga läbi ning ei oska korralikult parkida ega liiklusega kohaneda. Ma istusin autorooli esimest korda selle aasta septembris ning lühikese ajaga on päris keeruline seda enesekindlust saada, kui just igapäev sõita ei saa. Aga vähemalt võin öelda, et asi pole minu laiskuses ning võtan seda väga tõsiselt. 

You May Also Like

0 comments