BRING IT ON, 2017!

by - January 04, 2017Dress Vestido

Nii paljud blogijad on teinud toredaid vana aasta ära saatmise ning uue tervitusi. Nii mõnus on neid lugeda olnud ning väga meeldiv, et kõik on nii positiivselt meelestatud! 

2016 ja 2015 on olnud kahtlemata minu lemmikaastad. Mõlemad küll väga erinevad, aga tähtsad. 2016a oli rõhk lapse eest hoolitsemisel, pereväärtused ning asjadel, mis on tegelikult tähtsad ja loevad. Mulle meeldis, et sain natukene eemal olla sellest materialistlikust maailmast, konkurentsist ning pidevast üksteise üle trumpamisest.  Sai väga palju reisitud ning enda maailmapilti avardatud. Lugesin kokku ning külastasime  üle 10 riigi. Blogis sai tehtud väga palju koostöid erinevate brändidega. Minu lemmikud on kindlasti erinevad looduskosmeetikaga seonduvad ning püüan  seda rada ka uuel aastal jätkata. Samuti tahaks rohkem tutvustada kohalikku disaini ning taaskasutust. 2017 aasta ootused on mul muidugi jälle kõrged. Tahaks kindlasti riskida ning jälle midagi uut kogeda. Vältida mugavustsooni. Uue aasta lubadusi pole kunagi seadnud, kuid annan endast parima, et aasta lõpul saaksin rahul olla kõigega.

Ja kindlasti on siin keegi, kes mõtleb, et miks ma ometi kannan kleiti kusagilt tibide netipoest. Ma juba ammu olen mõelnud, et võiks vahelduseks kanda natukene naiselikumaid asju. Vestido võttis minuga juhuslikult ühendust just enne aastavahetust ning leidsin nende valikust sellise ägeda kleidi. Sisse on õmmeldud ka rinnahoidja, mis on täielik töövõit!  Seda nö tibilikkust võtab aga oluliselt vähemaks maskuliinsed saapad. Igastahes ma olen väga õnnelik ning olen kindel, et sellest kleidist saab tõeline päästja erinevates ''mul pole midagi selga panna'' olukordades. 

Õnnelikku 2017. aastat meile kõigile!

________________________________

So many bloggers have posted very inspiring new year greetings! It has been truly inspiring to read them!

So far, 2015 and 2016 have been my most favourite years in life so far. Both completely different, but important. 2016 was all about taking care of my son and getting to know each other. It was all about family and enjoying new company. Being away from materialistic world and constant competition was so refreshing. We travelled a lot and visited over 10 countries. My blog had a seriously successful year as well. I had many cooperations with different brands. My favourites were definitely natural cosmetics related. In 2017 I try to continue that road and promote more local design, recycling and healthy lifestyle. We'll see what 2017 brings, but I can feel some positive vibes already!

And I presume there's some, who noticed that I am wearing a dress that's not my style usually. It's from a local webstore and they contacted me just before New Year's evening. I don't usually were this kind of style, but I wanted try something new. All the glitter, fringe and transparent bust is a little too much, but a pair of masculine boots make it all good!

Happy 2017 everybody!

You May Also Like

0 comments