WHAT TO WEAR ON A RAINY DAY?

by - March 17, 2017

Ma olin hommikul päris kurb, kui ärkasin selle peale, et vihm peksis aknaplekile. Hall ilm ja vihm teeb mingil põhjusel alati tuju natukene kehvaks. Aga õnneks toimus täielik kannapööre. Meie lapseke on hommikuti väga naerusuine ning tema teeb tegelikult hommikud rõõmsaks ja positiivseks.  Ma planeerin tegelikult ka eraldi blogipostitust lasteaiast ning uuest elukorraldusest, viimasest emme postitusest on  liiga kaua aega möödas! Kuna sain täna kokku ka Piiaga, tema blogiteemalise lõputöö asjus, siis ka temaga jutuajamine mõjus väga inspireerivalt. Ühtlasi tänan ka teda postituses olevate piltide eest. 

Vihmane ilm vajab muidugi ka vastavat riietust, eriti kui ma liigun jala. Haarasin oma vanad lemmikud nagu kunstnahast püksid ja sall  ning uued favoriidid nagu Tamarise saapad ning Zara bomber, mille leidsin allahindluste ajal meesteosakonnast kahekümne euroga. Ütlen ausalt, et kapuuts oli minu komplektist puudu, sest tuul on päris jahe. Ja nii hea on nendelt piltidelt näha, et minu juuste lopsakus hakkab taastuma. Kes on uued lugejad, siis peale sünnitust langes mul metsikult karvu välja. Rõõm!

______________________________

I was actually quite sad this morning, when I woke up to a pouring rain. Grey weather and rain automatically makes me feel little sad and tired. But I have a smiling toddler at home, and he always makes morning in our house fun and positive. I actually want to make a separate post about our life and kindergarten, last mommy post was too long ago. Today I also got together with Piia, we talked about blogging for her bachelors degree, so it was very inspirational!

Rainy day needs a special outfit! Faux leather pants, a scarf and a bomber from Zara mens department was a go-go. I got it this year during the sale for 20 euros, so it was a real catch. I love the lenght of it.  My super comfy Tamaris boots are just perfect for this weather as well. 

You May Also Like

1 comments