MY CRUELTY FREE MAKE-UP BAG

by - April 16, 2017Päris paljud küsivad minu käest, et mis asi on cruelty free toode?  Vastus on väga lihtne, neid tooteid ei testita vägivaldselt loomade peal. Eriti vahva on see, et üha enam lõpetavad suured ja mõjuvõimsad  brändid loomadel testimise, kuid on ka neid, kes seda siiani ei tee. Mul on siiani tooteid meigikotis brändidelt, kes testivad loomadel, kuid ma kasutan nad siiski lõpuni. Näiteks üks mu suur lemmik  MAC Cosmetics Soft and Gentle - lihtsalt imeline särapuuder! 

Ideaalis oleks mu meigikott ka 100% vegan ning looduslik, kuid see on juba suurem samm ning tasapisi liigun ka sinna. Näiteks järgmisena tahaks midagi proovida kindlasti midagi  Jane Iredale brändilt. 

PS! Mu kaamera ujutati mahlaga üle ning hetkel ta ei tööta, seega peate leppima telefonipiltidega :). Osad tooted on ka natukene kulunud, sest saavad igapäevaselt korralikult vatti. 
Niisutus! Minu jaoks esmatähtis ilusa meigi saavutamiseks. Mu suurteks lemmikuteks on saanud igasugused spreid, mida kasutan ikka mitu korda päevas. Nii enne meiki, kihtide kinnitamiseks, kui ka pärast meigi eemaldamist. Supermood ja LUMI on samuti cruelty free. Urban Decay ei testi samuti tooteid loomadel, kuid kuulub jällegi L'Oreali grupi alla, kes seda teevad.  Nende kolme brändi spreidest on mu lemmik ilmselt LUMI kasevesi, see lõhn ja kogu idee on kuidagi kõige sõbralikum. Urban Decay B6  vitamiinikompleks on samuti üsna meeldiv. Madara fine line näokreem ja Clearly õli on hetkel samuti igapäevased kaaslased. 

NYX on võitnud paljude ilusõprade südamed heade toodete ning veel paremate hindadega. Õnneks nad ei testi loomadel, kuid emafirma L'Oreal seda kahjuks teeb. Hetkel kasutan siis NYXilt HD peitekreemi, valget HD puudrit ning kontuurimise paletti. Super tooted ning pole tõesti midagi halba öelda. Hiljuti lisandus mu kotikesse ka looduslik Dr.Hauschka. Ruuž on imekaunis virsik ning jumestuskreem on hea, kuid mitte kõige parem mu kuivale nahale.  Lõhn on väga ''looduslik'', kuid kaob ruttu. Avrilist olen ka varem rääkinud, kuid hetkel on püsivasse kasutusse jäänud vaid põsepuna. 
Huuled! Viimasel ajal eelistan tavalisele huulepalsamile natukene värvi. NYX butter gloss on hetkel igapäevaselt kasutuses. Uus avastus on ka  kreemine high voltage huulepulk. Mõnda aega tagasi saadeti mulle Urban Decaylt selline kerge säraga huulepulk Bobby Dazzle, kuid ta niisutab ja jääb huultel päris äge. 

Kulmudel on mu vaieldamatu lemmik Benecose pliiats. Korraliku tugevusega tera ning armastan, kui ühes otsas on ka kamm. Sinine NYXi silmapliiats on tore viis lisada meigile natukene värvi. Ontic Mineralsi highlighter on kerge  ja õrna säraga ning sobib ideaalselt igapäevaseks kasutuseks. 

You May Also Like

3 comments

  1. Kuidas sa ülidselt Avrili toodetega rahul oled? :)

    ReplyDelete
  2. Jumestuse ja BB-kreem ei meeldinud üldse. Aga huuletooted, puudrid ning kulmupliiats täitsa head :)

    ReplyDelete