WHY YOU SHOULD GET YOURSELF A BACKPACK

by - April 25, 2017

Ma poleks ealeski arvanud, et minust võib saada inimene, kes kannab käekoti asemel seljakotti. Arvasin, et see jääb sinna algklassidesse ning üldse on see selline lapsik ja võib-olla isegi poisilik valik. Aga siin ma olen. Seljakott seljas. Iga jumala tööpäev. Ning ma ei mõtlegi seda välja vahetada. Tegelikult jõudsin ma selle ostu ning mõtteni läbi praktiliste kaalutluste. Mul on üsna palju ringi jooksmist tänu tööle ning ei jaksanud käe otsas seda raskust kanda. Kuna pean oma töövahendit arvutit pidevalt kasutama ning üsna tihti kotti suruma ka peegelkaamera, siis olen väga tänulik, et sellise otsuse vastu võtsin. Kuna toon ka last hoiust koju(ühistranspordiga), siis on käed vabad situatsioon täielik õnn.

Ilusa lihtsa disaini ning hõbedaste detailide tõttu osutus valikuks meie oma kohalik MÄRSS. Nende seljakotid on aga nii nõutud toode, et e-poes on nad alati väljamüüdud ning kohtumiste graafik on samuti mitu kuud pikk. Kui nägin nende Instagramis teadet, et järgmine hommik tuleb e-poodi 10 unikaalset mudelit, värskendasin nende veebi juba varakult. Õnnestus krabada eelviimane isend! 

Käesoleval nädalal teen kaasa ka 6 päevaes moerevolutsioonis #haulternative. See tähendab, et kuue päeva jooksul kannan vaid kuute riietuseset, kombineerin neid omavahel ning juurde võib lisada vabalt aksessuaare, sokke, pesu jne. Kui olen selle läbi teinud, siis jagan ka nende päevade rõivastusi ning annan tagasisidet. Pisut postitan ka Instagrami.  Igastahes, põnev! Valisin pühapäeva õhtul juba need õnnelikud kuus eset välja ning tegelikult see ei osutunud üdse keeruliseks. Aga eks näis, mis juttu ma hiljem räägin!

_______________________________

Me and a backpack instead of a handbag!? Who would think of that? For the last 15 years a backpack has been something little children or sporty guys wear. But here I am - wearing it every single day and not thinking about quitting or changing to some other bag. Instead, I am thinking of getting another rad backpack. They are that comfortable and practical, if you are moving on foot most of the time and need to carry your Macbook and camera. 

I chose MÄRSS, a small local company, who design and handicrafts them here in Tallinn. Love the simple design, silver details and it is all faux leather, but really high quality. 

During this week, I am participating in fashion revolution. During  6 days I am wearing only 6 items of clothing. Today is the second day, but I'm already afraid of tomorrow! 

You May Also Like

0 comments