CHILL PILL

by - May 28, 2017


Jacket, jeans, bag thrifted
Boots Zara
Hat H&M

Pühapäev! Üks mu lemmikuid nädalapäevi kindlasti! Tegelikult vedelesin terve päeva diivanil koos lapsega ning natukene koristasin. Püüan kenasti igaks töönädalaks korralikult välja puhata. Päeva teises pooles tundsin, et võiks ennast natukene liigutada ning otsustasin sõbranna välja kutsuda, et koos sooja õhtut nautida ning seadsime sammud Telliskivi suunas. Vaatasime üle uue Balti Jaama Turu ning väga meeldis. Kui elaks seal lähedal, siis ilmselt käiks seal tihti. Suur pood, värske kraam, erinevad toidukohad, trennisaal -  palju häid asju ühes kohas. 

Kui hakkasin end riide panema, siis mu esimene mõte oli TAASKASUTUS. Esimesena torkas kapist silma pildilolev jakk ning edasi oli juba lihtne. Sellega sobis ülihästi kokku oranž huul ning ma ostsin eile lõpuks ka sobiva huulepliiatsi. Huulepulk näeb ikka oluliselt parem ja korrektsem välja, kui kasutad ka pliiatsit :). 

_____________________________

Sunday! One of my favourite day! Actually I laid on the couch for the whole day with my kiddo. Aliright, I cleaned a bit as well. I try to rest properly before every business week.  In the evening I felt that I should move myself, so I asked my girlfriend out and we checked out the new market in the train station. 

When I started dressing myself, my first thought was that i should go for thrifted options today. This guilted vintage jacket was my first catch, so everything was easy after that. Also I am wearing orange lip pencil, which I bought just yesterday. Lipstick looks so much better with a pencil. And lasts for longer too :).

You May Also Like

0 comments