WINDY DAYS

by - June 22, 2017

Jacket Ellen Richard
Earrings Miikael Danieljants
Blouse & jeans ESPRIT
Shoes Tamaris

Tuulised tervitused! Hetkel tundub küll, et suvi ei taha kuidagi meieni jõuda. Igapäevaselt seljas üsna kevad-sügised rõivad ning sall. Kuna mul on enamasti kapis mustad püksid, siis pisut veider tundus neid pidevalt  kanda. Ning seda veel juunikuus! Seetõttu otsustasingi valgete pükste kasuks, mille leidsin Esprit'i poest.  Lisaks kannan piltidel ka värske kodumaise brändi Ellen Richard jakki. Kogu kollektsioon  on linasest kangast - kui mõnus, nahasõbralik ja hingav! Soovitan teilgi pilgu peale heita :).

Hetkel ma aga ei jõua ära oodata päeva teist poolt, kui hakkame sõitma Lõuna-Eesti poole. Vajan väga sellist minipuhkust! Juuli lõpus juba tegelikult sõidame kaheks nädalaks päris puhkusele Gruusiasse ning Armeeniasse. Ma ei tea väga paljusid, kes seal käinud oleks, seega tundub üsna eksootiline ja avastamisväärt reis!

_________________________

Windy welcome! It seems like the summer is not coming to Tallinn this year. Feels a bit weird to wear  long clothes, although it is supposed to be summer. I usually wear black pants, but decided to switch to white ones instead.  Because, you know, it is the end of June already. Also, I am wearing a linen jacket from a local brand called Ellen Richard. 

At the moment I can't wait to start our roadrip to southern Estonia. I need a long weekend so bad! But actually in the end of July, we are heading to our two week vacation to Georgia and Armenia. I am really excited and looking forward to this trip!


You May Also Like

2 comments

  1. Väga stiilne look ja see jakk tundub tõesti väga mōnus.
    Käisin üle-eelmisel suvel Gruusias, tohutult ilusa loodusega riik. Väga hea sihtkoha valik:)

    ReplyDelete