HELLO FROM RIGA!

by - October 30, 2017
Coat vintage
Bag YSL
Knit&skirt Lindex
Shoes eBay

Minu paaripäevane tööreis Riia moenädalale möödus kui linnulennul. Kuna minu päevad olid täidetud kohtumistega ning ühest kohast teise jooksmisega, siis suutsin täiesti haigeks jääda.  Kuna vahemaad olid väikesed, siis liikusin jala. Jahe ilm ning külm tuul tegid oma töö. Kuid siiski oli väga hea vaheldus igapäevasele rutiinile. 

Kuid hetkel toimub nii palju ning mulle meeldib, kui koguaeg on midagi oodata! Näiteks juba järgmisel nädalal on mul ARK sõidueksam. Teooria sooritasin esimese korraga, kardan, et sõiduga nii lihtsalt ei lähe. Meie korteris algab järgmine nädal lõpuks ometi ehitus. Nädalavahetusel veel eemaldame pisut tapeeti ja põrandat. Vähem kui kolme nädala pärast läheme nädalavahetuse minipuhkusele Naapolisse. Ja siis tulevad juba jõulud ja aastavahetus. Vahepeale jääb ka minu sünnipäev. Põnev! Veebruaris tahaks väga minna ka Depeche Mode'i kontserdile Riiga. Kuid hetkel on müügil ainult istekohad. Kui kellegil on pakkuda pileteid fännialasse või seisupileteid, andke teada. Nii-nii väga tahan minna!

__________________________________________________________

My work trip to Riga fashion week was busy and quick. My days were full of meetings with designers and running around the town. I managed to get sick from the terrible weather and cold wind. But still, it was a great get away.

So much is going on in my life and I love it! Next week I am having my driving license exam. I passed the theory with the first time, I am afraid the  driving will not be that easy. Finally the renovation in our apartmen will start next week as well. We are doing a little cleaning this weekend. Less than in three weeks, we are going to a weekend get away trip to Naples, Italy. After that, my birthday, Christmas and NYE! What's there not to like? Oh, and in Febryary I want to attend the Depeche Mode concert in Riga. So if anyone has any standing of fan zone tickets, let me know! 

You May Also Like

2 comments

 1. Nii cool outfit! See sinine toon seelikus ja kampsunis on nii... põnev, kuidagi uudne :D

  x
  Piia
  selfmadeblog.ee

  ReplyDelete
 2. Jah, see on nii äge komplekt :)

  ReplyDelete