TESTING LÖWENGRIP

by - January 31, 2018
Mul ei ole ausalt kunagi nii palju nahahooldustooteid olnud, kui praegu. Kolm aastat tagasi oli mul kapis kehaõli, meigieemalduspiim, küünelakieemaldi ja pisike meigikott. Ühte korvi mahtusid ära kõik föönid, sirgendajad ja  kosmeetika. Tänaseks päevaks võib korrutada selle koguse vähemalt kümnega. Hetkel kolimise lainel olles, üritan seda kogust  vähendada(sest meie uus korter on oluliselt väiksem). Olen andnud palju tooteid ära ning kasutan ise rohkem, kui tavaliselt.  Nagu ma varem blogis ka maininud olen, siis mul lihtsalt tekkis vajadus oma naha eest rohkem hoolitseda. Seoses iga aastase vananemisega, mul kadus see loomulik sära ja värskus lihtsalt näost ära. Pidin hakkama otsima ja katsetama erinevaid tooteid, et niisutada ja tuua see sära tagasi. 

Ma ei olnud Löwengripi brändist varem mitte midagi kuulnud, kuid pisut taustauuringut tehes, selgus, et ettevõtte on loonud tuntud blogija Isabella Löwengrip  Rootsist ning eesmärgiga luua nahale õrnad, aga tõhusad tooted. Neil on olemas erinevaid tooteseeriai näole, juustele ning eriti tundlikule nahale. Ma rohkem siinmail ei räägiks, vaid asuks kohe asja juurde :D.

Minuni jõudis imeilus pakk kolme tootega. Kuigi ma neid ise välja ei valinud, siis osutusid need kõik hetkel vägagi vajalikuks. Näopesugeeli mul hetkel polnudki, seega ideaalne. Löwengrip Clean&Calm  Facial Cleanser tootel on lõhn on meeldiv ning koostis üsna tihke ja ma ütleks, et teeb oma tööd hästi ning millegi üle kurta ei saa. Mõned näopesugeelid-vahud on liiga vahused ning kõik kohad on seda täis, selle tootega seda probleemi pole.

Löwengrip Mad on Moisture huulepalsam on välimuselt eriti nunnu ja naiselik. Armsa roosaka varjundiga, mõnusalt niisutav ning kasutan seda hetkel igapäevaselt.

Sleeping Sensation Hydrating Mask toote osas olin alguses natuke skeptiline, sest pole varem ühtegi öömaski kasutanud. Aga tegelikult oli väga mõnus, ei tekkinud kiskuvat kihi tunnet ning hommikul maha pestes oli näonahk värske ja sile tunne. Võin vist öelda, et esimene kokkupuude öömaskiga edukas ning hea teada, et ka öösel on võimalus nahka niisutada.

Kellel huvi, siis Löwengrip Eesti kodulehel on märgitud erinevad müügikohad, et saaksite lähemalt valikuga tutvuda.
_________________________

Never ever I have owned so many beauty products....until now. Three years a go, I had one basket, which fitted my curling iron, hair straightener, body oil, make-up & nailpolish remover. Things have changed, because right now I have about ten of these baskets. I have a reason for that - thanks to ageing, my skin is quite dull and dry. There's no natural glow and freshness I used to have. So I am constantly looking for hydrating products. 

I had never heard   anything about the Löwengrip brand before, but doing a little background research found that the company was created by well-known blogger Isabella Löwengrip from Sweden, with the goal of creating delicate but effective products for the skin. 

I got a wonderful package with three products. Although I did not choose them myself,  but all were actually really neccessary. I didn't had any gel facial cleansers, so it was perfect. The Löwengrip Clean & Calm Facial Cleanser product has a pleasant smell and the texture is quite solid and I would say that it does its job well. Overall can not complain about anything. 

Löwengrip Mad's Moisture Lip Balm feels and looks verynice and feminine. Cute pink shade, it's a great moisturizer and I use it on a daily basis.

Sleeping Sensation Hydrating Mask, I was a little skeptical at the beginning, since I haven't used any night masks  on my face before. But, in fact, it was very pleasing, there was no fluttering feeling, and after washing it in the morning,  my skin was fresh and smooth.  My first impression was very positive and it is nice to know, that it is possible to moisture my skin during sleeping.

You May Also Like

0 comments