PRETTY IN THE BATHROOM & GOOD FROM THE INSIDE - OMA

by - March 28, 2018Minu vannituppa maandus hiljuti üks imekaunis pakike kodumaiselt keha- ja kodubrändilt Oma. Toodetes on kasutatud vaid looduslikke komponente. Pakendid on nii ilusad ning sobivad ootamatult hästi mu helgesse vannituppa.  Jääb vaid loota, et nad lisavad kiirelt oma tootevalikusse ka muud minu jaoks vajalikud tooted. Nagu šampoon, palsam ja kehakoorija. Välimus kõrvale jättes...kuid milline on aga toodete sisu?

Ilmselt kõige suuremaks üllatajaks oli kookose baasil dušigeel.  Ma ei pööra üldiselt tähelepanu sellistele toodetele. Aga kookose lõhn on parajalt värske ning mitte liiga lääge. Kindel lemmik!

Ma olen täielik huulepalsami maniakk ning igas kotis, mantli taskus ja sahtlis leidub mõni. Ma olen eelnevalt proovinud Oma sheavõi huulepalsamit ning see meeldis mulle, kuid ehk oli liiga neutraalne.     Meeldib, kui asjal on omapärane lõhn. Äsja välja tulnud piparmündiga versioon on eriliselt mõnus, pehme. Kellele siis ei meeldiks piparmünt? Roosi huulepalsam oli minusuguse kogenenud kasutaja jaoks uus. Aga lõhn on kerge ja meeldivalt naiselik. Koostis on neil kahel väga sarnane.

Kolmas üllataja oli Oma kookose-mango kehavõie. Ma pole juba aastaid kookosvõid kasutanud, sest lõhn hakkas vastu, kuid see sobis lõhna poolest ka mulle. Koostis kookosele omaselt tahke, aga ütleks et kergemini sulav.

Mul ei ole väga suurt kogemust intiimpesugeelidega, kuid Oma Intimate Wash sobib kindlasti väga tundliku nahaga inimestele. Muidugi on toode ka täiesti lõhnatu.

Näoõlid on tooted, milleta minu kuiv näonahk lihtsalt ei saa. Kasutan õlisid nii öösel, kui päeval. Külmpressitud Oma Rosehip Seed Oil  toidab ja niisutab, hoiab naha elastsena.  Koostiselt ütleks, et keskmiselt õline.


PS! Suurematel toodetel on peal ka toote nimi pimedate kirjas ehk Braille kirjas

_______________________________________

Who doesn't love great natural products with minimal packaging? Oma is an Estonian based home- and cosmetics brand and they look so good in my bathroom. I just have to hope, they add some new and very necessary products in their range. Like shampoo, conditioner and scrub.  It looks great, but what about the inside?

The biggest surprise for me was the coconut based shower gel. Overall, I don't pay much attention on what kind of gel I use. But the smell is fresh and a bit sweet. 

I am a lipbalm maniac! There's one in my every bag and coat. I have previously owned Oma sheabutter balm, but it was too neutral for me. I prefer something with a delicate smell. And the peppermint and rose are definitely the ones! 

The third favourite was the Oma coconut-mango body butter. I got very sick of the coconut smell and avoided it for years. But the mango makes it so fresh and different.  Consistency is similar to coconut, but a bit softer.

I don't have much experience with intimate washes, but Oma Intimate Wash is suitable for people with delicate skin. And of course, the smell is neutral. 

I just can't live without facial oils. I use them during the night and day. Cold pressed Oma Rosehip Seed Oil  reduces signs of photo- ageing, dark spots and hydrate dry. And is suitable for every skin type.

PS! On the bigger products, the name is written in Braille aka letters for blind people

You May Also Like

2 comments

  1. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete
  2. Poleć stronę internetową dla Kup damskie i męskie zegarki,Kupiłem dwa zegarki (replika rolex i najlepszy patek-philippe) w ciągu ostatnich 2 lat i zawsze byłem pod wrażeniem jakości obsługi, dostawy i jakości produktu. Zawsze polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości zegarka

    ReplyDelete