DATENIGHT READY

by - April 23, 2018

Jacket Aliexpress
Bag Stella McCartney
Jeans Levi's
Boots H&M

Kui oled terve töönädala ringi käinud suvalise kampsuniga ning ilma meigita. Ning lõpuks on laupäev ning põhjus end ilusaks teha.  Ülimõnus! Tegelikult eelmisel nädalal käisin ka Reservedi üritusel ning Paljas Porgand aka Merilin Taimre õhtusöögil, kus ka sai pisut kenamad riided selga pandud. Kuid siiski!

Leidsin lõpuks ka imeliselt istuvad teksad pisut kevadisemas toonis, mida ka pildil kannan. Viimane eksemplar oli nukralt laual, juhuslikult just minu suuruses ning suundusin kiirelt prooviruumi ning  viie minuti pärast nad minu olidki. Elu kiireim teksašoping! Lõpuks sain tolmukotist välja ka oma Stella McCartney koti Falabella, mida olen juba aastaid ihaldanud. Ostsin selle juba detsembris(allahindlusega!), aga tahtsin seda just kevadeks hoida.

Laupäeval käisime söömas detsembris avatud mereannirestos Nautilus ning hiljem kokteilitamas sellises ägedas kohas nagu Whisper Sister.  Kui keegi pole nendes kahes kohas veel käinud, siis soovitan kahe käega!

____________________

The best feeling, if you have been wearing some random knits and no make-up for the whole week...and suddenly it is Saturday and you have all the time to pamper yourself! We went on a datenight to a seafood restaurant and a super cool underground speakeasy bar called the Whisper Sister. If you are in Tallinn and looking for something new, then these are definitely the places to go.

...and finally I own the perfect pair of jeans. They were the last model on the table, exactly in my size. I tried them on and after 5 minutes they were mine. The quickest jeans shopping in my life! I welcomed the Spring with my red Stella McCartney Falabella bag. I have been lusting after this for years, but in December I scored it with a sale.

You May Also Like

0 comments