WELCOME TO MY BATHROOM

by - April 05, 2018Lõpuks ometi minu esimene postitus meie uuest kodust. Oleme küll juba üle kuu aja sees elanud, kuid teile esitlemiseks oli kõik liiga toores.  Vannitoa planeerimine ja sobivate asjade leidmine  - kindlasti kõige ajakulukam ruum meie kodus. Ilusat vannituba on lihtsalt raske teha, kui tahad veel  normaalse hinnaga asju leida. Köök ja vannituba on minu jaoks ühed tähtsamad ruumid, seega pühendasin väga palju aega just nende tegemisele. Aga pisut lähemalt minu unistuste vannitoa saamisest...

Ma tegin meie tulevase kodu Pinteresti boardi juba neli aastat tagasi, seega mul oli üsna lihtne võtta see inspiratsiooniks. Terve kodu on valge ja helehall, siis oli selge, et vannituba tuleb valge. Põrandaplaadid olin samuti juba siis välja valinud. Seinaplaadid ja mustad vuugivahed otsustasin üsna hiljuti,  Mõlemad on pärit Espakist.

Valamukapp on pärit K-Rautast. Alguses ma põdesin, et see kõrgläige on nii 5 aastat tagasi ja natuke odava välimusega. Üle värvimine oleks läinud üsna kulukaks ja tüütuks(tahtsin halli matti ideaalis), seega pigistasin silma kinni. Asendasin jubedad kapilingid imeilusate uute kapinuppudega ning asi nägi kohe parem välja. K-Rautast on pärit ka vann ja wc-pott. 

Peegel on Balteco ning otsisime pikalt soodsamat alternatiivi, aga lihtsalt ei leidnud. Hind jääb sellel pisut alla viiesaja euro. Oeh, aga nii ilus on ju! 

Segisti ja dušikomplekt on pärit SanSan poest. Tahtsin retrokat ning kindlast ümarat vihmadušši. Seal poes oli see kõige parema hinnaga. 

Täiesti eraldi teema olid nagid, tarvikute riiul  ning lahendus, kuhu panna vetsupaberi rullid. Poed on täis odava muljega kroomitud ja plastikust lahendusi.  Mustad nagid leidsin Snug.ee poest. Tarvikute riiuli Aatriumi kauplusest(seda on ka valget). Must korv pärit Pier kauplusest. Need detailid on nii tähtsad ja olen oma leidudega ülimalt rahul!

You May Also Like

0 comments